Strona 1 z 2

Biuro rachunkowe - Wrocław

Post: 26 września 2013, 16:05 - czw
autor: Wiechol
Biuro Rachunkowe DUET s.c. to profesjonalna księgowość dla firm we Wrocławiu. Zapewniamy wysoką jakość i rzetelność usług w atrakcyjnej cenie.Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o sposób prowadzenia księgowości w zależności od wymagań i potrzeb klientów.

Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi organami podatkowymi, ZUS i PFRON.

Naszym klientom chcącym otworzyć własną działalność nasze biuro rachunkowe zapewnia bezpłatną pomoc w rejestracji firmy i załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności. Pomagamy także w wyborze najkorzystniejszych form działalności, opodatkowania itp.

Zapraszamy na naszą stronę: http://ksiegowa.wroclaw.pl/

Re: Biuro rachunkowe - Wrocław

Post: 03 marca 2016, 23:55 - czw
autor: Miki
Czasem, żeby zaoszczędzić lepiej samemu zająć się księgowością. Owszem nie jest to łatwe, ale dla chcącego nie ma nic trudnego.
Po za tym jest sporo serwisów jak ten http://aty.pl/ które umożliwiają nam pozyskać wiedzę w danym zakresie.
Można tez oprócz samodzielnego uczenienia się iść na kurs być jeszcze lepszym w tej tematyce :)

Re: Biuro rachunkowe - Wrocław

Post: 22 czerwca 2016, 19:46 - śr
autor: lenka34
Ja od pewnego czasu współpracuje z Super Księgi we Wrocławiu i jestem bardzo z ich pracy zadowolona :) Panie sa niesamowicie kompetentne i powiedziałabym niezawodne

Re: Biuro rachunkowe - Wrocław

Post: 14 listopada 2018, 11:44 - śr
autor: Jerzy1985
A ja właśnie zerwałem współpracę ze swoją księgową i szukam jakiegoś dobrego biura rachunkowego w Gdańsku.

Re: Biuro rachunkowe - Wrocław

Post: 14 listopada 2018, 15:16 - śr
autor: bura_g
Ja uniknęłam zerwania współpracy. Myślę, że artykuł http://www.szkolenia.avenhansen.pl/arty ... egowa.html bardzo mi pomógł w pozytywnym rozwiązaniu tematu.

Re: Biuro rachunkowe - Wrocław

Post: 23 listopada 2018, 10:54 - pt
autor: marciniak
Można też korzystać z różnych rozwiązań online. Na przykład rozliczanie PITów można robić na własną rękę. O tym, jak rozliczyć między innymi PIT-37 poczytacie tutaj. Do tego służy program, bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny.

Re: Biuro rachunkowe - Wrocław

Post: 05 grudnia 2018, 10:51 - śr
autor: Biała15
Jeżeli chodzi o dobre biuro rachunkowe to na pewno warto będzie się zainteresować ofertą jaką prowadzi to oprogramowanie https://mojebiuro24.pl/ Dzięki niemu nie będziesz musiał brać dodatkowych usług biur czy księgowych by rozliczać firmę. Wystarczy Ci tylko ten program i ty sam sobie poradzisz ze wszystkim bez strachu o błędy.

Re: Biuro rachunkowe - Wrocław

Post: 05 grudnia 2018, 22:25 - śr
autor: xihut
Według mnie warto rozważyć skorzytanie z https://wfirma.pl/program-do-faktur-online - oprogramowanie do faktur od wFirma posiada liczne integracje, systemy automatyzacji (np. automatyczne wytawianie cyklicznych faktur), dzięki temu sprawdzi się nawet w większych firmach ;)

Re: Biuro rachunkowe - Wrocław

Post: 20 marca 2019, 14:40 - śr
autor: onaion
Bez względu na to, na jakie biuro rachunkowe się zdecydujecie, na pewno warto wdrożyć w firmie elektroniczny obieg dokumentów, który znacznie uprości wszelkie procesy księgowe, i nie tylko. Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie sobie przeczytać, na czym dokładnie taki obieg polega i jakie są główne korzyści, które z niego płyną ;) Polecam ;)

Re: Biuro rachunkowe - Wrocław

Post: 23 kwietnia 2019, 21:30 - wt
autor: umsa
To ja wspomnę o https://www.podatkomat.pl/oferta/ksiegowosc/ksiegowosc-pelna/. Jest to biuro rachunkowe online które w profesjonalny sposób zapewni wam opiekę nad finansami firmy. W wygodny sposób macie kontrolę nad swoimi dokumentami i nad ich przepływem między biurem a wami.