Stowarzyszenie Św. Celestyna

Recenzje instytucji,firm, produktów

Stowarzyszenie Św. Celestyna

Postautor: Wiechol » 23 września 2013, 21:28 - pn

Stowarzyszenie Świętego Celestyna to organizacja pozarządowa, która od 1991 roku pomaga osobom chorym i niepełnosprawnym.

Stowarzyszenie zapewnia kompleksową pomoc medyczną, specjalistyczną rehabilitację, edukację oraz pracę dla osób niepełnosprawnych.
W efekcie wieloletniej działalności na terenie Ośrodka funkcjonuje kilka podjednostek: Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii „Celestyn” NZOZ, przedszkole z elementami integracji, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła przysposabiająca do pracy, warsztaty terapii zajęciowej, ośrodek wolontariatu, grupa rehabilitacyjno-wychowawcza, Ośrodek Hipoterapii, Zakład Aktywności Zawodowej.

Więcej informacji odnośnie działalności oraz możliwości pomocy Stowarzyszeniu znajdą Państwo na http://celestyn.pl/
Wiechol
 
Posty: 37
Rejestracja: 09 września 2013, 19:05 - pn

Re: Stowarzyszenie Św. Celestyna

Postautor: Coldi » 05 sierpnia 2015, 17:05 - śr

Dobrze, że sa takie stowarzyszenia bo takie dzieci potrzebują szczególnej opieki. Warto takim dzieciakom wykupwać ubezpieczenia szkolne takie jak to https://bezpieczny.pl/promocja w razie nieszczęśliwego wypadku zawsze dostaniemy odszkodowanie.Co prawda takie ubezpieczenie nie jest obowiazkowe, ale warto je mieć dla większego komfortu.
Coldi
 
Posty: 21
Rejestracja: 03 marca 2015, 21:41 - wt

Re: Stowarzyszenie Św. Celestyna

Postautor: Momo » 02 listopada 2016, 10:45 - śr

Nie szukaj na oślep. Zobacz tutaj odszkodowania wypadkowe warszawa. Lepiej mieć pod ręką doświadczonych prawników w takich sprawach.
Momo
 
Posty: 149
Rejestracja: 16 maja 2016, 13:14 - pn

Re: Stowarzyszenie Św. Celestyna

Postautor: Trikardo75 » 07 lutego 2017, 00:56 - wt

Momo pisze:Nie szukaj na oślep. Zobacz tutaj odszkodowania wypadkowe warszawa. Lepiej mieć pod ręką doświadczonych prawników w takich sprawach.

Takie firmy działają w każdym mieście wojewódzkim. W Łodzi i w całym woj, łódzkim można liczyć na pomoc kancelarii odszkodowawczej Castellum, która potrafi pozałatwiać wszystkie sprawy związane z nieszczęśliwymi wypadkami a w szczególności wypadkami drogowymi. I właśnie odszkodowania po wypadku, są opisane na tej podstronie: http://castellum.com.pl/nasze-uslugi/odszkodowania-za-wypadek. Jak się okazuje nie zawsze samo wykupienie ubezpieczenia załatwia sprawę, bo każdy z Was pewnie słyszał o kłopotach jakie czasem mają klienci przy chęci skorzystania z odszkodowania.
Trikardo75
 
Posty: 81
Rejestracja: 10 czerwca 2016, 12:51 - pt


Wróć do Opinie

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]