Strona 1 z 1

Drzwi Studio

Post: 16 września 2013, 20:10 - pn
autor: Wiechol
Drzwi Studio zajmują się sprzedażą i montażem drzwi. Oferujemy: drzwi wewnętrzne, drzwi pokojowe, drzwi łazienkowe, drzwi dwuskrzydłowe, drzwi lakierowane, drzwi szklane, drzwi w okleinie naturalnej oraz w okleinie drewnopodobnej. Współpracujemy z producentami znanych marek: DANA, FORMADOR, INVADO, LAGRUS, SWEDOOR.

Wykonujemy drzwi nietypowe o niestandardowych wymiarach oraz według projektu. Oferujemy dostawę i montaż drzwi na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług montażu podłóg, schodów oraz listew przypodłogowych. Zajmujemy się również montażem klamek oraz wykonujemy bezpłatne pomiary.

Aby zapewnić wysoki standard naszych usług współpracujemy z wykwalifikowanymi montażystami z wieloletnim doświadczeniem, to gwarantuje jakość produktów i wysokie walory estetyczne. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów nieustannie modyfikujemy oraz rozszerzamy nasz asortyment.

Więcej informacji oraz galeria zdjęć na: http://www.drzwistudio.pl/

Re: Drzwi Studio

Post: 23 lipca 2016, 17:33 - sob
autor: Miki
Jeżeli szukacie jakiś fajnych drzwi to warto sobie zajrzeć do nich http://www.stolbud.pl/skrzydla-wewnetrz ... znice.html bo mają spory wybór.
Myślę, że znajdziesz tam drzwi jakich potrzebujesz. Ceny są przystępne więc nie przepłacisz :)

Re: Drzwi Studio

Post: 20 czerwca 2021, 16:37 - ndz
autor: Moska90
Tak, to poważna rzecz. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli chodzi o kwestie związane z doborem odpowiednich drzwi, to koniecznie powinniście zajrzeć do https://www.smartdoor.pl/wybor-drzwi/product/1-hibry i sprawdzić takie drzwi o podwyższonej odporności. To świetna rzecz, dlatego też koniecznie powinniście już teraz zwrócić na nie uwagę.

Re: Drzwi Studio

Post: 31 lipca 2021, 20:36 - sob
autor: llosiu
Jeśli nie chcesz kupować w sieci, to sprawdź jakiś salon meblowy np. vox drzwi https://homeparkjanki.pl/sklepy/vox-meble-drzwi-podlogi Z reguły takie punkty mają spory wybór.

Re: Drzwi Studio

Post: 06 października 2021, 12:17 - śr
autor: berta1
Warto też zainteresować się, na czym polega lob system jednego klucza: https://www.systemkluczowy.pl/pl/c/LOB-ARES-na-jeden-klucz/14 . Są to wkładki, dzięki którym możemy używać tylko jednego klucza do domu. Uważam, że to bardzo wygodne i bezpieczne.

Re: Drzwi Studio

Post: 06 października 2021, 20:25 - śr
autor: Reportowicz
Dla mnie same drzwi to nie jest tylko i wyłącznie skrzydło lecz ja również bacznie zwracam uwagę na to jakie oznaczenia się na nich mogą znajdować. Tym bardziej, że jakiś czas temu natrafiłem na bardzo ciekawy wpis https://znaki-bhp.pl/jakie-oznaczenia-n ... zastosowac z którego właśnie dowiedziałem się wiele na temat różnych oznaczeń.

Re: Drzwi Studio

Post: 13 października 2021, 16:38 - śr
autor: adik
Co do drzwi to ja aktualnie poszukuje na swój balkon nowych, jaki typ wybrać? Jakie macie u siebie? Ja tutaj https://okna-internorm.pl/poradnik/drzw ... -przesuwne czytam o tych przesuwnych i może na nie bym się zdecydował? Co wy na to? Ceny mają dobre.

Re: Drzwi Studio

Post: 13 października 2021, 20:21 - śr
autor: Kasia36
Ja jakiś czas temu kupowałam drzwi hotelowe na kartę do mojego hotelu nad morzem. Przede wszystkim stawiam na innowacje i bezpieczeństwo, a taki system to gwarantuje. Dodatkowo goście częściej wybierają hotele o podwyższonym standardzie, dlatego lepiej jest ciągle ulepszać to co mamy.