Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna

Recenzje instytucji,firm, produktów

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna

Postautor: Wiechol » 13 września 2013, 19:17 - pt

Zapraszamy na stronę Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej - http://psycholog-ms.pl/

Naszym celem jest niesienie pomocy psychologicznej, psychiatrycznej i seksuologicznej. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody psychoterapeutyczne, które łączymy z wiedzą oraz doświadczeniem medycznym pracującej w Poradni kadry lekarskiej i psychologicznej.

Oferujemy Państwu psychoterapię oraz konsultacje u psychologa i psychiatry oraz pomoc seksuologiczną. Zajmujemy się leczeniem nerwic, depresji, zaburzeń seksualnych, zaburzeń jedzenia, zaburzeń osobowości, uzależnień oraz różnorakich trudności w życiu osobistym i psychicznym. Pomagamy dorosłym, dzieciom i młodzieży. Prowadzimy również terapię dla małżeństw i par.

Możecie Państwo samodzielnie zarejestrować się do specjalisty, wybierając dogodny dla siebie dzień i godzinę spotkania.
W tym celu zachęcamy do skorzystania z zakładki „rejestracja on-line”. Możecie Państwo również skontaktować się z nami telefonicznie. Rejestracja jest czynna codziennie 8-20.
Jeśli chcielibyście Państwo zadać pytanie bezpośrednio jednemu z naszych specjalistów, można to zrobić drogą mailową.
Wiechol
 
Posty: 37
Rejestracja: 09 września 2013, 19:05 - pn

Re: Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna

Postautor: onaion » 30 grudnia 2018, 12:13 - ndz

Jeśli natomiast ktoś z tutaj obecnych szukałby dobrej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej z Łodzi, do której można zgłosić się z dzieckiem, to polecam http://centrum-futurum.pl/ na ul. Padewskiego 5/7. Pracuje tam sztab najlepszych specjalistów, którzy zajmują się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń takich jak Zespół Aspergera, autyzm, ADHD i wiele innych :) Taka wizyta wcale aż tak dużo nie kosztuje, a może rozwiązać mnóstwo problemów.
onaion
 
Posty: 765
Rejestracja: 15 maja 2017, 06:01 - pn

Re: Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna

Postautor: Edyta6 » 10 stycznia 2019, 21:58 - czw

Warto wybrac sie do dobrego psychologa z takim problemem natury psychicznej. Medox w Nowym Modlinie skupia bardzo dobrych psychologow http://medox.org.pl/ może warto się do nich wybrac?
Edyta6
 
Posty: 388
Rejestracja: 11 września 2016, 20:24 - ndz

Re: Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna

Postautor: Sasanka12 » 29 grudnia 2020, 17:26 - wt

Korzystam z pomocy psychiatry w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i bardzo się cieszę, że dałam się namówić rodzinie na skorzystanie z ich usług. Zdecydowanie nie warto zwlekać z pójściem do specjalisty jeżeli ma się jakieś problemy, z którymi nie potrafimy sobie sami poradzić. Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii i zachęcam wszystkich.
Sasanka12
 
Posty: 8
Rejestracja: 17 grudnia 2020, 15:20 - czw


Wróć do Opinie

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron