Strona 1 z 3

Jaka wykładzina do biura?

Post: 09 września 2013, 13:08 - pn
autor: Wykładziny FONDA
Biuro jest wizytówką każdej dobrze prosperującej firmy.
Aby biuro wyglądało estetycznie niewątpliwym jej atutem jest elegancka i czysta wykładzina biurowa.
Pytanie czym się kierować by wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie? ;)

Na pewno kluczowym elementem jest cena.
Ale w jakiej kwocie powinniśmy się zmieścić byśmy byli zadowoleni z produktu i jego jakości a przy okazji aby nasz budżet zbytnio nie ucierpiał ?

Wytrzymałe wykładziny biurowe możemy kupić już za ok. 30 zł /m2.
W salonach sprzedaży znanych marek świata wykładzin, oczywiście ciężko znaleźć wykładzinę w takiej cenie.
Tu z ratunkiem śpieszą nam sklepy internetowe http://www.wykladzinydywanowe.com.pl a najlepiej te które mają również stacjonarne placówki.

Nie wahajmy się zatem poszukać -czasami na prawdę warto, gdyż sporo możemy zaoszczędzić a przy tym wiele zyskać.

Re: Jaka wykładzina do biura?

Post: 07 marca 2016, 12:32 - pn
autor: Kleofas
Zgadzam się z tym, że biuro jest wizytówką firmy. Musi być schludnie i elegancko. Ważne też by wykładzina nie tylko dobrze wyglądała, ale również i była wytrzymała oraz łatwa w czyszczeniu. Znakomite są od nonameoffice - wykładziny biurowe - przykład:

Obrazek

Re: Jaka wykładzina do biura?

Post: 13 lipca 2017, 22:58 - czw
autor: Miki
Nie polecam wykładziny do biura. Biorąc pod uwagę, że przez biuro przechodzi wiele osób i to w butach ciężko będzie utrzymać ją w czystości. Lepiej postaw na drewnianą podłogę. Spory wybór takich podłóg znajdziesz u nich http://www.ddd.com.pl/kategoria/podlogi ... e_2_1.html . Mają oni w swoim asortymencie panele podłogowe, podłogi drewniane oraz drzwi. Współpracują z wieloma dobrymi producentami polskimi co według mnie jest ich atutem :)

Re: Jaka wykładzina do biura?

Post: 10 sierpnia 2017, 08:00 - czw
autor: Małoząb
Myślę, że w biurze najlepiej sprawdzi się wykładzina dywanowa. Nie tylko jest bardzo praktyczna, ale i można wybierać spośród wielu wzorów i kolorów

Re: Jaka wykładzina do biura?

Post: 11 sierpnia 2017, 21:26 - pt
autor: Kalina1
nie lepsze panele ? Według mnie nie tylko wyglądają lepiej ale i są łatwiejsze w utrzymaniu. Mnie doradziła właśnie firma remontowa Malhaus http://malhaus.pl/ z Krakowa żeby wybrać takie panele. Oprócz tego zajęli się wyłożeniem podłogi ,co zrobili bardzo szybko i profesjonalnie. Firma godna polecenia.

Re: Jaka wykładzina do biura?

Post: 22 marca 2018, 11:54 - czw
autor: marciniak
W biurze bardzo ważne są też odpowiednie szyldy informacyjne. Dzięki nim łatwiej się odnaleźć zarówno pracownikom, jak i klientom. Zajrzyjcie więc na stronę http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-szyldy-i-tablice-informacyjne.html, gdzie znajdziecie bardzo duży wybór tego typu tabliczek. Uważam, że każde biuro i każda firma powinny być oznaczone w ten sposób.

Re: Jaka wykładzina do biura?

Post: 29 listopada 2018, 14:20 - czw
autor: Stokrotka
Myslę, że w biurze najpraktyczniejsze są panele. Sama właśnie przymierzam sie do zmiany wykładziny na panele w swoim biurze. Znacie może kogoś od układania paneli w Katowicach?

Re: Jaka wykładzina do biura?

Post: 23 kwietnia 2019, 09:42 - wt
autor: Beowolf
Dobrze jest skorzystać z oferty dobrych sklepów, a ja osobiście polecam zajrzeć na http://eurodom.com.pl/. Mają spory wybór wykładzin, więc na pewno znajdziecie coś w sam raz dla siebie.

Re: Jaka wykładzina do biura?

Post: 26 maja 2019, 22:14 - ndz
autor: zgorka
Panele jednak mogą się szybciej zniszczyć. Teraz jest sporo dobrej jakości wykładziny i można kupić ją do siebie do biura. Tutaj http://www.sagar.com.pl/ patrzyłam na antypoślizgową. W biurze jest sporo klientów, więc podłoga się niszczy. Lepiej od razu zainwestować w odpowiednią.

Re: Jaka wykładzina do biura?

Post: 12 lipca 2019, 19:32 - pt
autor: ogarek
Warto skontaktować się z tą firmę https://totalsec.pl/kontakt/ . To namiar na Total Sec . Oferują między innymi realizacje fit out . Od lat są na rynku. Takie rozwiązanie jest naprawdę niezwykle praktyczne. Taki kompleksowy remont wykonuje jedna firma. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu. Nie trzeba np. szukać wielu ekip specjalizujących się w różnych pracach i dogrywać terminów.