Jaka wykładzina do biura?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Jaka wykładzina do biura?

Postautor: Devil93 » 30 października 2020, 18:04 - pt

Dla mnie żadna! Nie wiem czemu, ale w biurach i hotelach właśnie takie coś króluje, a dla mnie to tylko zbieranina kurzu i nic więcej. Ja bym się zastanawiała między podłogą drewnianą tutaj podlogi24.net zamawianą i płytkami technicznymi. W końcu biuro to miejsce, w którym wiele osób codziennie spaceruje.
Devil93

Postautor: milord » 11 grudnia 2020, 09:52 - pt

jesli ma sie dobry odkurzacz, najlepiej taki pioracy, to wykladzina nie jest zadnym problemem, wiem z doswiadczenia, zamowilem sobie na myjki.eu taki z karchera i nie mam zadnego problemu, wykladzina czysta, zadbana, wszystko wyglada bardzo estetycznie
milord

Postautor: Roarrra » 15 grudnia 2020, 12:16 - wt

Są i też specjalne dywany do biura, można i na taki postawić. Będzie on trwalszy, bardziej wytrzymały niż tradycyjny dywan, a i też jak dla mnie to ładniej takie prezentują się niż wykładziny. Urządzenie biura może też sprawić radość i może warto postawić na coś bardziej ciepłego, domowego. Sprawdźcie sobie tu również i pomysły od firmy https://mikomaxsmartoffice.com/pl/ na wnętrza firmowe. Nowoczesne meble, nieszablonowe rozwiązania, to coś co obecnie jest na topie i wiele biuro decyduje się na innowacyjne aranżacje.
Roarrra

Postautor: ALokotowski » 15 grudnia 2020, 13:13 - wt

Mnie się wykładzina kompletnie nie podoba.
ALokotowski

Postautor: adik » 15 grudnia 2020, 14:31 - wt

Tylko gdzie taką wykładzinę, czy dywan potem wyczyścić. Wiadomo klienci wchodzą w butach.
adik

Postautor: Strelka » 17 grudnia 2020, 21:16 - czw

Jeżeli chodzi o wyposażenie biura to też i wiele innych rzeczy na pewno się przyda. Jeżeli będziecie szukać odpowiednich akcesoriów, urządzeń to firma https://www.import-maszyn.eu na pewno bardzo dobrze się sprawdzi. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.
Strelka

Postautor: markoś » 29 grudnia 2020, 16:00 - wt

Takie dywany można oddać do pralni warszawianka. Obsługują całościowo nasz hotel. Zawsze wszystko gotowe w terminie i dowiezione pod same drzwi.
markoś

Poprzednia

Wróć do Opinie