Wyposażenie magazynu

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Wyposażenie magazynu

Postautor: alicjakruk21 » 19 maja 2021, 13:59 - śr

Macie rację, elementem niezbędnym na magazynie są wózki widłowe. Aby były one bezpiecznie dopuszczone do jazdy po zakupie powinien być wykonany przegląd okresowy, który jest odnawiany co rok. Istnieją jeszcze inne typy przeglądów np. specjalny czy eksploatacyjny, który wykonuje się w określonych przypadkach. Jeśli nie przestrzegacie zasad i używanie niesprawnego sprzętu, to konsekwencją mogą być wysokie kary finansowe bądź wypadki z zagrożeniem życia, a nawet zdrowia pracowników. Na stronie https://sklep.manitou.pl/blog/aktualnos ... owych.html znajdziecie niezbędne informacje, które moim zdaniem każdy powinien znać.
alicjakruk21
 
Posty: 152
Rejestracja: 08 września 2020, 21:37 - wt

Re: Wyposażenie magazynu

Postautor: Biała15 » 27 maja 2021, 06:44 - czw

Jeśli chodzi o magazyny to przydatny może być kompresor lub sprężarka która obsłuży niektóry osprzęt. Oczywiście nie może to być zwykła maszyna tylko stricte przemysłowa a wtedy należy się udać do https://www.almig.pl/ gdzie kupisz taką lub wynajmiesz. Jest to niemiecki sprzęt więc inwestujesz w niezawodność a nawet jeśli coś się wydarzy masz zagwarantowany serwis.
Biała15
 
Posty: 663
Rejestracja: 13 czerwca 2018, 12:28 - śr

Re: Wyposażenie magazynu

Postautor: karolinarowek » 18 czerwca 2021, 22:50 - pt

Na wyposażenie magazynu z pewnością składają się wózki widłowe. Pamiętajcie, że w tej kwestii najważniejsze jest zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego urządzenia. Na stronie https://lemarpol.eu/codzienna-kontrola- ... echniczny/ możecie dowiedzieć się więcej na temat stanu technicznego pojazdów które trzeba robić przed każdym korzystaniem z wózka. Niedopuszczalne jest wsiadanie do pojazdu, które nie spełnia warunków technicznych.
karolinarowek
 
Posty: 125
Rejestracja: 20 stycznia 2021, 20:17 - śr

Poprzednia

Wróć do Opinie

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron