Opinia na temat sklepu Manito?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Opinia na temat sklepu Manito?

Postautor: Madziulek321 » 15 lutego 2021, 13:25 - pn

Co sądzicie o tym sklepie z dziecięcymi zabawkami? Przyznam, że przypadło mi kilka ich zabawek bardzo do gustu.
Madziulek321

Re: Opinia na temat sklepu Manito?

Postautor: Arancia<3 » 15 lutego 2021, 14:54 - pn

Osobiście zastanawiam się, aby zakupić ten jeździk-pchacz Wader z ich oferty. Ktoś ma podobny?
Arancia<3

Postautor: Samba » 15 lutego 2021, 16:24 - pn

Dokładnie coś takiego samego mają w Smyku w wyższej cenie. Jeżeli masz obawy, a masz w okolicy Smyka, możesz sobie podejść i zobaczyć jakość, ale z drugiej strony różnica jest około 20 złotych, tyle mniej więcej zapłacisz za dostawę, więc równie dobrze możesz kupić w Smyku.

Postautor: wally » 17 listopada 2021, 15:30 - śr

Jeśli znasz markę zabawki czy urządzenia, które chcesz kupić, to warto zamówić przez internet. Tym bardziej, że sklepy online mają o wiele lepsze ceny niż galerie handlowe. Już wielokrotnie się o tym przekonałem. Mój wnuczek jeszcze jest za mały na zabawki, ale kupiłem my na mikołajki taki https://kinderkraft.pl/produkty/bujaczki-i-lezaczki/unimo-up bujaczek. Lubi być kołysany, a jego mama będzie miała chwile wytchnienia.
wally

Postautor: sofia32 » 30 listopada 2021, 11:51 - wt

Akurat tego sklepu nie znam, ale rzuć okiem na sklep dla dzieci Liski Urwiski. Jeśli chodzi o zabawki i generalnie asortyment dla dzieci to mają szeroki wybór. Do tego dobre ceny, szybka wysyłka. Z zabawek szczególnie mogę polecić zabawki drewniane. Są teraz bardzo popularne i myślę, że sprawią dzieciom mnóstwo radości.
sofia32

Wróć do Opinie