jaki jest najlepszy sposób na reklamę?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: jaki jest najlepszy sposób na reklamę?

Postautor: jomaLONOwski » 04 stycznia 2021, 19:00 - pn

Najlepiej zlecić to jakiejś dobrej agencji reklamowej. :)
jomaLONOwski

Postautor: alicjakruk21 » 15 marca 2021, 09:25 - pn

A ja myślę, że w pierwszej kolejności powinniśmy popracować nad własnym wizerunkiem, gdyż jeśli pracujemy w firmie opartej na sprzedaży, to kontakt z klientem jest bardzo ważny i od tego jak będziemy się wobec niego zachowywać, wpływa na postrzeganie nas i naszego biznesu. Na pewno warto wiedzieć jakie są cechy dobrego sprzedawcy . Dzięki tej wiedzy, będziecie mogli sprawdzić czym się cechujecie, a nad czym warto popracować.
alicjakruk21

Postautor: wiktoria » 22 marca 2021, 17:07 - pn

Moja znajoma zorganizowała event w namiocie stretch i okazało się to strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o reklamę lokalną :) więc jeżeli wasza firma ma odpowiedni profil to polecam taką formą reklamy :)
wiktoria

Postautor: janinka8 » 01 maja 2021, 10:08 - sob

Dla mnie najlepszą i najkorzystniejszą opcją jest pozycjonowanie w sieci. Agencja https://backlink24.pl/ jest w tym naprawdę świetnym profesjonalistą. Bardzo dobrze wspominam z nimi współpracę, moja działalność automatycznie poszybowała w górę z czego jestem bardzo zadowolona
janinka8

Postautor: karolinarowek » 04 maja 2021, 10:44 - wt

Myślę, że ważne aby znaleźć dobrą agencję reklamową, która ma wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Na stronie https://www.roxxmedia.pl/co-robimy/twor ... w-i-uslug/ możecie poznać firmę, której jednym z gałęzi działania jest stworzenie dla was najlepszych nazw usług oraz produktów, dzięki którym staniecie się rozpoznawalni wśród klientów. Bardzo ważny jest naming. Jest to w skrócie nazywanie, tworzenie zapadających w pamięć, prostych, ale trafnych i dobrze określających przedmiot nazw, które pomogą odnieść wam sukces.
karolinarowek

Poprzednia

Wróć do Opinie