Strona 1 z 1

Dom seniora

Post: 05 kwietnia 2020, 23:58 - ndz
autor: Edyta6
Czy ktoś z Was ma może kogoś w domu opieki? Szukam takiego miejsca w okolicach Inowrocławia. Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę domu seniora Pod Topolami ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Duzym plusem jest to ze mają windę gdzie spokojnie zmiesci sie wozek - a babcia porusza sie wlasnie na wozku. Co myslicie o tym? Chcialbym aby miala zapewnioną dobrą opieke.

Re: Dom seniora

Post: 22 czerwca 2020, 16:10 - pn
autor: wallisa
Tak, ja mam babcię w domu seniora w łódzkim https://www.comfortlife.com.pl/ w Ujeździe. To bardzo dobry ośrodek z troskliwą opieką na miejscu i własną kuchnią. Podopieczni mogą też korzystać z intensywnej rehabilitacji na miejscu.

Re: Dom seniora

Post: 04 lipca 2020, 18:17 - sob
autor: Biała15
Ja też zastanawiam się nad domem seniora dla mojej babci, kobicina mieszka sama w 3 pokojowym mieszkaniu i nie oszukujmy się. Doskwiera jej samotność. A gdyby zamieszkała w domu seniora http://domseniora24.pl/ Mogłabym ją często odwiedzać bo byłabym kilkanaście km dalej. Po za tym Babcia uwielbia chodzić do kościoła, kolana jej już wysiadają i taka podróż to ryzyko a w tym domu seniora jest kaplica z co tygodniową eucharystią.

Re: Dom seniora

Post: 06 lipca 2020, 09:51 - pn
autor: JOPEklaud
Nie chciałbym trafić do takiego domu...

Re: Dom seniora

Post: 16 października 2020, 18:55 - pt
autor: Agusiek55
Nie wiem czemu wiele osób ma takie złe zdanie na temat takich miejsc, seniorzy, osoby starsze, wcale nie mają się tam źle, nawet powiedziałabym że dużo lepiej. Jak osoba starsza wymaga już praktycznie całodobowej opieki to nie ma innej opcji niż wysłać ją do domu seniora. Tu na stronie https://esklep.brandvital.eu/produkty/a ... howe,2,372 będziecie mogli znaleźć urządzenia medyczne, aparaty słuchowe, które na pewno przydadzą się osobom starszym. Zapoznajcie się z ofertą tego sklepu internetowego.