Strona 1 z 2

Antykoncepcja

Post: 05 stycznia 2020, 17:10 - ndz
autor: Milutka90
Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza antykoncepcja?

Re: Antykoncepcja

Post: 05 stycznia 2020, 17:11 - ndz
autor: onaion
Ja najczęściej stosuję plastry antykoncepcyjne. Są skuteczne, a mimo tego nie powodują skutków ubocznych. Noszenie takiego plastra w niczym nie przeszkadza, nosi się go 3 tygodnie bez przerwy, więc nie trzeba ciągle o tym pamiętać jak w przypadku tabletek ;)

Re: Antykoncepcja

Post: 04 lutego 2020, 19:44 - wt
autor: janinka8
Wszystko zależy od naszego organizmu, to jest indywidualna sprawa, dobrze dobrana antykoncepcja nie powinna sprawiać kłopotów, ja mam na przykład ultralekkie pigułki vines i jest naprawdę dobrze, zero skutków ubocznych, przed okresem nic mnie nie boli, seks jest przyjemniejszy, bo nie martwię się, że wpadnę.

Re: Antykoncepcja

Post: 23 lutego 2020, 00:11 - ndz
autor: gierka
Jeśli chodzi o antykoncepcję to myślę,to najpierw powinno się udać do lekarza ginekologa żeby zrobił badania i dzięki temu zaleci nam najlepszą metodę dla naszego organizmu. Ja na początku to poczytałam trochę o niej na http://antykoncepcjanamiare.pl/ i dzięki temu wiele rzeczy na jej temat mi się rozjaśniło.

Re: Antykoncepcja

Post: 21 marca 2020, 21:31 - sob
autor: arema15
Fakt antykoncepcja bardzo pomaga i ułatwia życie.Od kiedy stosuje belarę mam spokój z dokuczliwym pms, miesiączki sa krótkie i niemęczące i co najważniejsze mam spontaniczny sex, bo nie mam stresu związanego z niechciana ciąża.

Re: Antykoncepcja

Post: 29 kwietnia 2020, 17:35 - śr
autor: Moska90
Normalna sprawa. Przecież dobra antykoncepcja może okazać się dla Was kluczowa, szczególnie jeśli lubicie luźne podejście do seksu. Teraz jest o tyle prościej, że możecie skorzystać z takich sklepów jak https://econdom.pl by samodzielnie przekonać się, co będzie dla Was najprzyjemniejszym wyborem w tym temacie.

Re: Antykoncepcja

Post: 21 lipca 2020, 09:07 - wt
autor: pippi
Czasami jest po prostu tak, że stosując prezerwatywy na przykład mozna przypadkowo wpasć. Dlatego najlepiej w takim przypadku kupić jakies tabletki poronne i już tabletki poronne forum i miec z głowy ten problem, a na przyszłość bardziej uwazać.

Re: Antykoncepcja

Post: 02 sierpnia 2020, 13:10 - ndz
autor: Andrzejek252
Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzają się tabletki antykoncepcyjne, ale one w ogóle nie chronią przed chorobami, więc prezerwatywy też mają tutaj duży plus. Co kto lubi :)

___
blog florystyczny

Re: Antykoncepcja

Post: 02 września 2020, 14:25 - śr
autor: wallisa
Masz rację ale prezerwatywa nie jest zbyt skutecznym zabezpieczeniem przed ciążą, wiadomo, lepsze takie jak żadne ale ja jednak wolę polegać na tabletkach vines, które maja małą dawkę hormonów ale jak pokazują te badania https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10428158/ tabletki stosowane w systemie 24+4 są tak samo skuteczne a może nawet skuteczniejsze jak tabletki z dużo większą dawką hormonów

Re: Antykoncepcja

Post: 10 września 2020, 13:55 - czw
autor: JEDRboli
Moim zdaniem najlepsze są tabletki, ale to tylko ze stałym partnerem. Inaczej to prezerwatywy.