Sushi Warszawa

Recenzje instytucji,firm, produktów

Sushi Warszawa

Postautor: forumowiczka » 06 grudnia 2019, 13:37 - pt

Uwielbiam sushi i za każdym razem, gdy jestem gdzieś na wyjeździe wybieram się do polecanej knajpki na ten przysmak. Niedawno byłam z mężem w Warszawie. Zwiedziliśmy trochę miasta, pogoda była świetna jak na listopad. Koniec naszej wyprawy znajdował się w Forcie Służew, jakież to piękne miejsce. I tam również w Garo Sushi zjadłam najlepsze sushi w swoim życiu.
forumowiczka

Re: Sushi Warszawa

Postautor: sofia32 » 30 stycznia 2022, 11:47 - ndz

Moim zdaniem najlepsze sushi w Warszawie mają w Gold Sushi. Bardzo dbają o jakość potraw. Wszystko przygotowywane jest na świeżo, ze składników wysokiej jakości. Pysznie i zdrowo. Zjeść możesz na miejscu albo zamówić z dostawą do domu. Także online. Szeroki wybór, atrakcyjne zestawy i fajne ceny.
sofia32

Re: Sushi Warszawa

Postautor: gorski » 06 listopada 2022, 15:23 - ndz

Można również zamawiać gotowe zestawy do swojego lokalu. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://sushifoodfactor.pl/ . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji. Na stronie można się dowiedzieć więcej na ten temat. Myślę, że jest to dobra opcja, jeśli nie chcecie zatrudniać osoby, która nie potrafi robić dobre sushi. Przemyślcie takie rozwiązanie.
gorski

Wróć do Opinie