Jaki dom seniora?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Jaki dom seniora?

Postautor: Edyta6 » 07 października 2019, 20:32 - pn

Poszukuję dobrego domu seniora dla mojej babci - niestety nikt z rodziny nie moze pozwolic sobie na calodobowa opieke nad nia ze wzgledu na pracę. Moze tak Dom Seniora Pod Topolami ? W sumie to niedaleko mojego miejsca zamieszkania bo w Piotrkowie Kujawskim nieopodal Inowroclawia. Widzę ,że budynek jest dobrze wyposazony a personel specjalnie wyszkolony do opieki nad starszymi. Co wiecej, na stronie mozna wyczytac ze czesto organizuja seniorom ciekawe zajecia, co myslicie?
Edyta6

Re: Jaki dom seniora?

Postautor: Sunnkredio » 21 stycznia 2020, 20:05 - wt

Rozumiem, u mnie była podobna sytuacja. Nikt przecież nie zrezygnuje z pracy, bo za co żyć? My zdecydowaliśmy się na Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim. To zakład opiekuńczo-leczniczy, więc wiem, że opieka jest tam dobra. A ja jeżdżę w odwiedziny, jak tylko mogę.
Sunnkredio

Postautor: Roarrra » 23 stycznia 2020, 18:30 - czw

Dom seniora to fajna opcja, tylko niestety często to są bardzo duże wydatki i rzadko kiedy emerytura osoby starszej wystarcza do tego żeby pokryć te wydatki. Dlatego też często decydujemy się na opiekę nad seniorami. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://esklep.brandvital.eu/signia-pur ... 3,415,3208 na tanie aparaty słuchowe, także i na sprzęty medyczne. Na pewno takie rzeczy będą niezbędne do odpowiedniej opieki nad osobą starszą, warto wiedzieć, że na niektóre można dostać dofinansowanie, refundacje.
Roarrra

Postautor: Kalina1 » 24 stycznia 2020, 13:06 - pt

Tak się składa, że dom seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu/ cieszy się dobrymi opiniami. Jego plusem jest również to, że oferuje
calodobową i profesjonalną opiekę. Na jego stronie internetowej znajdują się zdjęcia ośrodka, na których widać, że jest bardzo zadbany. Wedlug mnie nie ma w tym nic zlego aby wyslac nasza bliska osobe do takiego miejsca, bo przeciez chcemy dla niej jak najlepiej.
Kalina1

Postautor: arema15 » 22 lutego 2020, 19:35 - sob

Dom seniora na pewno musi być z polecenia a najlepiej sprawdzić takie miejsce. Wiadomo ze nie wszyscy moga sie zając osobą starsza przez cała dobę a tam będzie miał całodobową opiekę to krok ku bezpieczeństwu , będziemy mieli pewność że naszej babci czy dziadkowi nic się nie stanie.
arema15

Postautor: bergerowy » 14 maja 2020, 22:00 - czw

Może warto w tej sytuacji rozważyć rentę dożywotnią? Takie rozwiązanie gwarantuje możliwość powrotu do mieszkania, gdyby jednak babcia chciała kiedyś, wrócić do domu. Dzięki umowie z Funduszem Hipotecznym będzie miała możliwość skorzystania z długoterminowej opieki domowej, w zakresie, którego będzie potrzebowała. Polecam rozważyć usługi tej firmy https://www.familiasa.pl/blog.
bergerowy

Wróć do Opinie