Strona 1 z 3

inwestycja

Post: 06 września 2019, 11:25 - pt
autor: spicybartek
Co myślicie o inwestowaniu w nieruchomości? Ja w zeszłym roku postawiłem wszystko na jedna kartę i postanowiłem kupić apartament pod wynajem... nad naszym morzem. Obawiałem się tego, ze inwestycja nie będzie się zwracała ze względu na niepewną, polską pogodę. Jednak sezon wypadł naprawdę dobrze, nie powiem, że kredyt się już zwrócił, ale jest to na dobrej drodze ;) Kiedy wybieracie nieruchomość to stawiacie na jak najniższą cenę czy zwracacie uwagę na stan? Ja wybrałem nieruchomości w miejscowości Rowy, a konkretnie na osiedlu Lubicz. Póki co sezon dopisywał, mam jeszcze kilka rezerwacji na wrzesień, więc może być tylko lepiej. Jakie jest wasze zdanie o takich inwestycjach?

Re: inwestycja

Post: 09 września 2019, 10:08 - pn
autor: Kordi33
Inwestowanie w nieruchomości to dobry temat, oczywiście jeśli mamy odpowiednie zaplecze finansowe. Jeśli nie mamy dużego budżetu to w artykule "w co inwestować 2019" możecie znaleźć ciekawe rozwiązania inwestycyjne. Polecam.

Re: inwestycja

Post: 01 października 2019, 22:42 - wt
autor: Halny32
Pewną inwestycją będzie zakup takiego domku mobilnego https://ecomobilehome.pl/ i dzierżawa parceli w dobrej lokalizacji wypoczynkowej. Nie dość że zarobisz to masz możliwość zmiany miejsca położenia domku. Z nieruchomością tego nie zrobisz więc chyba warto zainteresować się ta opcją tm bardziej że kosztuje dużo mniej.

Re: inwestycja

Post: 04 października 2019, 09:17 - pt
autor: Beowolf
W mieszkania zawsze warto inwestować, tak samo jak inne nieruchomości. Na stronie https://portalenieruchomosci.pl/ można znaleźć wiele ofert, więc polecam tam zajrzeć.

Re: inwestycja

Post: 17 października 2019, 08:39 - czw
autor: wallisa
To prawda, inwestycja w nieruchomości zawsze się opłaca i na pewno nic nie stracisz jeśli zainwestujesz w mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy, będziesz mógł je potem wynajmować studentom bo akurat ta dzielnica jest popularna także wśród nich

Re: inwestycja

Post: 23 października 2019, 13:52 - śr
autor: Sonia
Nieruchomości to zawsze dobra inwestycja, opatrzona niezbyt wysokim ryzykiem. Myślę, że nadal jest to fajny sposób na dodatkowy, pasywny dochód,
szczególnie, że ciągle powstaje sporo nowych osiedli: https://www.mieszkania.inter-bud.pl/mie ... rama-kliny ,
jak to w Krakowie, gdzie można kupić naprawdę przyzwoite mieszkanie, doskonale wykończone, w którym nie potrzeba wielu nakładów, by od razu na nim zacząć zarabiać.

Re: inwestycja

Post: 27 października 2019, 15:55 - ndz
autor: KonradSkal
Hej zainteresowały mnie nowe mieszkania na sprzedaż. Szczecin jest miastem w którym planuje coś kupić. Dużo artykułów internetowych na temat nieruchomości przeczytałem. Zastanawiam się jednak czy zobowiązanie jakim jest zakup mieszkania jest czymś dla mnie. Co myślicie o zakupie mieszkania ?

Re: inwestycja

Post: 04 listopada 2019, 00:16 - pn
autor: gorski
Na pewno ciekawym rozwiązaniem są inwestycje w kryptowaluty. Wiele osób obawia się tego, ponieważ uważa to za ryzykowną inwestycję. Tutaj http://tokenlab.co/pl/baza-wiedzy/ jest sporo cennych informacji, które pomogą podjąć ostateczną decyzję. Takie inwestycje są w pełni legalne. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

Re: inwestycja

Post: 05 listopada 2019, 21:28 - wt
autor: messa
My również szukamy mieszkania do kupienia. Mam dość mieszkania na 30 metrach w środku miasta. Póki co zakochałam się w Wiktoria Osiedle a Malcanowie. Wreszcie nasz york miałby ogródek do biegania, a my miejsce parkingowe tylko dla nas. Niestety w Warszawie takie rzeczy to już fanaberia i praktycznie jest niedostępna dla ludzi. A tu ceny są spoko no i sielski klimat za oknem.

Re: inwestycja

Post: 07 listopada 2019, 10:57 - czw
autor: ziaja03
Ja uważam że są lepsze produkty inwestycyjne niż kupno mieszkania. Z mieszkaniem jest tak że trafisz z inwestycją albo nie więc lepiej powierzyć fundusze komuś kto się na tym zna jak na przykład ViennaLife. Dzięki nim zarobisz a twoje pieniądze są bezpieczne w ich rękach. Polecam się zapoznać z ich ofertą.