inwestycja

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: inwestycja

Postautor: gaga12 » 16 listopada 2019, 18:08 - sob

Pomysłów na inwestycje nie brakuje. Ja zdecydowałam się na inwestowanie w nieruchomości i dobrze na tym wychodzę. Mam dwa mieszkania, które wynajmuję w Warszawie. Dodatkowo zarządca Per modum profesjonalnie zarządza najmem. Mogę tylko powiedzieć, że bardzo zadowolona jestem.
gaga12

Postautor: wallisa » 23 listopada 2019, 10:04 - sob

Ja też uważam że inwestycja w nieruchomości jest najkorzystniejsza i bezpieczna. Jak kupisz takie mieszkanie jak to na osiedlu Modern Tower z widokiem na morze na pewno nigdy na nim nie stracisz
wallisa

Postautor: gaga12 » 27 listopada 2019, 22:45 - śr

Gdybyście szukali mieszkania na wynajem czy do zamieszkania dla dla siebie, to warto zerknąć na ofertę https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupok ... wroclawiu/ we Wrocławiu. Ja to zawsze mówię, że nowe to nowe. Można takie po swojemu urządzić, a przy wynajmie lepszą cenę dostać. No i duże miasto, to też ma znaczenie.
gaga12

Postautor: Igor » 10 grudnia 2019, 16:09 - wt

Ja właśnie niedawno miałem małą inwestycję u siebie w firmie i było to dla mnie na tyle ważne, że potrzebna była mi pożyczka do 2000 zł. Zdecydowałem się i nie żałuję bo pieniądze spłaciłem, a moja firma dzięki temu znacznie się rozwinęła ;)
Igor

Postautor: KonradSkal » 27 grudnia 2019, 17:07 - pt

Hej ostatnimi czasy moją uwagę przyciągnął wynajem długoterminowy aut. Wiecie może jak to dokładnie działa? Najbardziej interesowałby mnie wynajem mercedes. Nie potrzebuję auta na własność, bo wszędzie komunikacją mogę dojechać. Wypadła mi taka sytuacja, że potrzebuję, ale to się może zmienić za rok.
KonradSkal

Postautor: płaczka » 03 lutego 2020, 23:57 - pn

Inwestycje w nieruchomości są jak najbardziej opłacalne. Mieszkania są w cenie i coraz częściej ludzie poszukują takich na wynajem. Jeśli szukacie na terenie województwa zachodniopomorskiego idealnego domu czy mieszkania to koniecznie zajrzyjcie na https://www.dobryadres.pl/ , znajdziecie tam oferty nieruchomości na sprzedaż i na wynajem. Sprawdzone i starannie opisane.
płaczka

Postautor: Blistka » 04 lutego 2020, 23:04 - wt

Sama już nie wiem w co zainwestować, by ponieść jak najmniejsze ryzyko. Nie jestem typem ryzykanta i jak już na coś mam wyłożyć swoją gotówkę to wolałabym mieć pewność, że przyniesie to jakieś korzyści. Nie muszą być od razu powalające, powoli, ale oby do przodu.Znalazłam taki kalkulator inwestycji i próbuję sobie analizować wszelkie możliwości. Pewnie i wam się przyda, bo zawsze warto być z tym na bieżąco.
Blistka

Postautor: EmiSkalska » 31 marca 2020, 21:48 - wt

Myślę, że każda inwestycja warta jest rozpatrzenia, o ile przynajmniej w minimalnym stopniu znamy się na inwestowaniu. Czasami wystarczą naprawdę niewielkie kwoty, by znacząco wzbogacić swój domowy budżet i nawet jeśli nie mamy wolnej gotówki, zawsze możemy znaleźć małą pożyczkę w porównano.pl https://www.powershow.com/view0/8f9b52-ZDU3M/Znajdz_mala_pozyczke_w_Porownano_pl_powerpoint_ppt_presentation Oczywiście nie warto zadłużać się dla bardzo ryzykownego biznesu, ale pewna inwestycja może być tego warta :)
EmiSkalska

Postautor: pippi » 05 czerwca 2020, 14:10 - pt

Fajnie jest zainwestować pewną cześć swoich oszczędności własnie surowce albo na przyklad w forexa, w systemie xtb jest najbezpieczniej, macie tam narzędzie stop loss i ochrone przed ujemnym saldem. Oczywiście warto również miec swoją wiedze na ten temat :)
pippi

Postautor: 251KorneLLo » 12 czerwca 2020, 10:23 - pt

Najlepszą inwestycją będzie ta w kryptowaluty.
251KorneLLo

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie