inwestycja

Recenzje instytucji,firm, produktów

inwestycja

Postautor: spicybartek » 06 września 2019, 11:25 - pt

Co myślicie o inwestowaniu w nieruchomości? Ja w zeszłym roku postawiłem wszystko na jedna kartę i postanowiłem kupić apartament pod wynajem... nad naszym morzem. Obawiałem się tego, ze inwestycja nie będzie się zwracała ze względu na niepewną, polską pogodę. Jednak sezon wypadł naprawdę dobrze, nie powiem, że kredyt się już zwrócił, ale jest to na dobrej drodze ;) Kiedy wybieracie nieruchomość to stawiacie na jak najniższą cenę czy zwracacie uwagę na stan? Ja wybrałem nieruchomości w miejscowości Rowy, a konkretnie na osiedlu Lubicz. Póki co sezon dopisywał, mam jeszcze kilka rezerwacji na wrzesień, więc może być tylko lepiej. Jakie jest wasze zdanie o takich inwestycjach?
spicybartek

Re: inwestycja

Postautor: Kordi33 » 09 września 2019, 10:08 - pn

Inwestowanie w nieruchomości to dobry temat, oczywiście jeśli mamy odpowiednie zaplecze finansowe. Jeśli nie mamy dużego budżetu to w artykule "w co inwestować 2019" możecie znaleźć ciekawe rozwiązania inwestycyjne. Polecam.
Kordi33

Postautor: Halny32 » 01 października 2019, 22:42 - wt

Pewną inwestycją będzie zakup takiego domku mobilnego https://ecomobilehome.pl/ i dzierżawa parceli w dobrej lokalizacji wypoczynkowej. Nie dość że zarobisz to masz możliwość zmiany miejsca położenia domku. Z nieruchomością tego nie zrobisz więc chyba warto zainteresować się ta opcją tm bardziej że kosztuje dużo mniej.
Halny32

Postautor: Beowolf » 04 października 2019, 09:17 - pt

W mieszkania zawsze warto inwestować, tak samo jak inne nieruchomości. Na stronie https://portalenieruchomosci.pl/ można znaleźć wiele ofert, więc polecam tam zajrzeć.
Beowolf

Postautor: wallisa » 17 października 2019, 08:39 - czw

To prawda, inwestycja w nieruchomości zawsze się opłaca i na pewno nic nie stracisz jeśli zainwestujesz w mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy, będziesz mógł je potem wynajmować studentom bo akurat ta dzielnica jest popularna także wśród nich
wallisa

Postautor: Sonia » 23 października 2019, 13:52 - śr

Nieruchomości to zawsze dobra inwestycja, opatrzona niezbyt wysokim ryzykiem. Myślę, że nadal jest to fajny sposób na dodatkowy, pasywny dochód,
szczególnie, że ciągle powstaje sporo nowych osiedli: https://www.mieszkania.inter-bud.pl/mie ... rama-kliny ,
jak to w Krakowie, gdzie można kupić naprawdę przyzwoite mieszkanie, doskonale wykończone, w którym nie potrzeba wielu nakładów, by od razu na nim zacząć zarabiać.
Sonia

Postautor: KonradSkal » 27 października 2019, 15:55 - ndz

Hej zainteresowały mnie nowe mieszkania na sprzedaż. Szczecin jest miastem w którym planuje coś kupić. Dużo artykułów internetowych na temat nieruchomości przeczytałem. Zastanawiam się jednak czy zobowiązanie jakim jest zakup mieszkania jest czymś dla mnie. Co myślicie o zakupie mieszkania ?
KonradSkal

Postautor: gorski » 04 listopada 2019, 00:16 - pn

Na pewno ciekawym rozwiązaniem są inwestycje w kryptowaluty. Wiele osób obawia się tego, ponieważ uważa to za ryzykowną inwestycję. Tutaj http://tokenlab.co/pl/baza-wiedzy/ jest sporo cennych informacji, które pomogą podjąć ostateczną decyzję. Takie inwestycje są w pełni legalne. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.
gorski

Postautor: messa » 05 listopada 2019, 21:28 - wt

My również szukamy mieszkania do kupienia. Mam dość mieszkania na 30 metrach w środku miasta. Póki co zakochałam się w Wiktoria Osiedle a Malcanowie. Wreszcie nasz york miałby ogródek do biegania, a my miejsce parkingowe tylko dla nas. Niestety w Warszawie takie rzeczy to już fanaberia i praktycznie jest niedostępna dla ludzi. A tu ceny są spoko no i sielski klimat za oknem.
messa

Postautor: ziaja03 » 07 listopada 2019, 10:57 - czw

Ja uważam że są lepsze produkty inwestycyjne niż kupno mieszkania. Z mieszkaniem jest tak że trafisz z inwestycją albo nie więc lepiej powierzyć fundusze komuś kto się na tym zna jak na przykład ViennaLife. Dzięki nim zarobisz a twoje pieniądze są bezpieczne w ich rękach. Polecam się zapoznać z ich ofertą.
ziaja03

Następna

Wróć do Opinie