Strona 1 z 2

Problemy ze snem

Post: 10 czerwca 2019, 18:51 - pn
autor: rossen
Mam problemy ze snem. Albo śnią mi się koszmary, albo budzę się i nie jestem wcale wypoczęta. Czy możecie mi powiedzieć, jakie macie na to sposoby?

Re: Problemy ze snem

Post: 15 czerwca 2019, 11:50 - sob
autor: answer
Wiele osób ma problemy z zasypianiem, albo w ogóle ze snem i bierze się to z różnych przyczyn. Czasem jest to wina powiedzmy złej diety, a czasem choroby, albo też nerwów. Dlatego warto szukać sposobów na radzenie sobie z tym problemem. Ja na przykład dużo o tym przeczytałam na stronie https://opinie-konsumentow.pl/kalms-czy ... sypianiem/ .

Re: Problemy ze snem

Post: 27 czerwca 2019, 21:37 - czw
autor: Eryk776
W moim przypadku problemy ze snem okazały się symptomem choroby nerek. Mam zapalenie kłębuszków nerkowych, ból niesamowity. Lekarz zalecił zażywanie furaginum: https://ktomalek.pl/furaginum-hasco-ulo ... ub-3300762 - po jakim czasie powinnam odczuć ulgę i wrócić do normalnego życia? Mam na myśli możliwość wykonywania obowiązków zawodowych.

Re: Problemy ze snem

Post: 20 sierpnia 2019, 07:01 - wt
autor: wally
Przyjrzyj się temu co robisz godzinę do dwóch przed zasypianiem, bo to może mieć duży wpływ. Zanim nie wypróbujesz wszystkiego, pod żadnym pozorem nie bierz leków. Na prawdę nie warto! Ja chciałem iść na łatwiznę i wziąć, ale lekarz uświadomił mnie, że mogę się uzależnić. Powiedział, żebym przed snem spróbował się zrelaksować. Kupiłem sobie w tym celu fotel masujący https://casada.pl/kategoria-produktu/fotele-masujace/ i podziałało. Nie spodziewałem się szybkich efektów, a jednak poszło gładko. Taki masaż, to duża przyjemność i rozluźnienie. Pomaga zasnąć. Wypróbuj koniecznie.

Re: Problemy ze snem

Post: 20 sierpnia 2019, 14:48 - wt
autor: Salem
Na koszmary może pomóc psycholog, z tym budzeniem się niewyspanym... Chrapiesz? Cierpisz na bezdech? Chrapanie i bezdech wpływają na jakość snu.
____________________________________
biopreparaty do szamba

Re: Problemy ze snem

Post: 30 sierpnia 2019, 09:41 - pt
autor: marciniak
A może warto w tej sytuacji wybrać się na konsultacje do psychologa? Może problem jest głębszy niż by nam się wydawało? Poczytajcie o ofercie poradni psychologicznej Empatio: https://psycholog-ms.pl/konsultacje/. Warto wziąć taką opcję pod uwagę.

Re: Problemy ze snem

Post: 10 września 2019, 13:49 - wt
autor: paulinabb
Trening? Dotlenisz organizm trenując i będzie dobrze

Re: Problemy ze snem

Post: 12 października 2019, 23:38 - sob
autor: gorski
Często takie problemy pojawiają się dlatego, że nie rozumiemy naszych snów. Nie zawsze to co uważamy za koszmar jest nim. Trzeba zaglądać do sennika, aby zrozumieć co nam się śniło i odpowiednio to zinterpretować. Tutaj https://kobiecyswiat.pl/sennik-babilons ... lonczykow/ sobie zerknijcie. Macie tam opisane znacznie snów według starożytnych babilończyków.

Re: Problemy ze snem

Post: 05 grudnia 2019, 12:06 - czw
autor: opolska
Może faktycznie przyda Ci się konsultacja psychologiczna. Problem zawsze może być głębszy niż się nam wydaje. O tym, na czym polega taka konsultacja, poczytacie sobie na stronie konsultacja psychologiczna Poznań Poznanie: https://poznanie-psychoterapia.pl/konsultacja-psychologiczna/.

Re: Problemy ze snem

Post: 20 grudnia 2019, 17:04 - pt
autor: KonradSkal
Witam Przydałby mi się jakiś porządny psycholog rodzinny. Poznań wilda to nalepsza lokacja. Chyba nadszedł czas, żeby poprosić kogoś o pomoc, bo sam nie daję już sobie rady. Jeśli macie namiar na kogoś takiego to proszę dajcie znac.