Strona 1 z 1

Antykoncepcja

Post: 25 marca 2019, 08:44 - pn
autor: lenta
Jaką antykoncepcję stosujecie?

Re: Antykoncepcja

Post: 25 marca 2019, 20:42 - pn
autor: milord
Ja kiedys uzywalam tylko gumek ale poniewaz lubily sie zsuwac i jedna nam pekla zmienilismy zabezpieczenie na tabletki. Od roku biore vines bo maja malo hormonow i dobrze sie po nich czuje :)

Re: Antykoncepcja

Post: 27 marca 2019, 11:55 - śr
autor: wallisa
Bardzo słusznie bo to tabletki to o wiele bardziej pewne zabezpieczenie przed niechcianą ciążą, też się na nie zdecyduję a póki co "dokształcam się" czytając takie publikacje http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-skuteczne-sa-metody-antykoncepcyjne/ i uważam że każda z nas powinna je przeczytać zanim się zdecyduje na którąś z metod, trzeba po prostu wiedzieć o nich jak najwięcej żeby znaleźć tą odpowiednią

Re: Antykoncepcja

Post: 24 czerwca 2019, 21:27 - pn
autor: arema15
Dokładnie antykoncepcja doustna jest bardzo dobra.Sama stosuję belarę i od kiedy ją biorę mam spokój z dokuczliwym PMS, nie miewam okropnie długich miesiączek co jest bardzo pozytywnym aspektem stosowania antykoncepcji.

Re: Antykoncepcja

Post: 01 lipca 2019, 15:55 - pn
autor: brzózka
W zasadzie z partnerem to tylko stosowaliśmy prezerwatywę, ale mam wrażenie że od pewnego czasu to ona powoduje u mnie pieczenie i dość często po prostu mnie tam swędzi. Wybieram i tak się do ginekologa w najbliższym czasie ale zapytam o ten nowy żel papilocare który tworzy warstwę ochronna, która szybko łagodzi dolegliwości, tworząc odpowiednie warunki przyspieszające naturalny proces gojenia.

Re: Antykoncepcja

Post: 27 kwietnia 2020, 16:11 - pn
autor: answer
Miałam się zapytać o to samo, ale jednak wydaje mi się, że nie będę pytać, bo już wiem. Ja to chcę zacząć z chłopakiem współżyć i chyba postawimy na coś takiego https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... oducent=or. To będzie najprostsze, a w razie czego, ja sobie środkami hormonalnymi niczego nie zepsuję. No, ale zapytam jeszcze chłopaka.