Antykoncepcja

Recenzje instytucji,firm, produktów

Antykoncepcja

Postautor: lenta » 25 marca 2019, 08:44 - pn

Jaką antykoncepcję stosujecie?
lenta

Re: Antykoncepcja

Postautor: milord » 25 marca 2019, 20:42 - pn

Ja kiedys uzywalam tylko gumek ale poniewaz lubily sie zsuwac i jedna nam pekla zmienilismy zabezpieczenie na tabletki. Od roku biore vines bo maja malo hormonow i dobrze sie po nich czuje :)
milord

Postautor: wallisa » 27 marca 2019, 11:55 - śr

Bardzo słusznie bo to tabletki to o wiele bardziej pewne zabezpieczenie przed niechcianą ciążą, też się na nie zdecyduję a póki co "dokształcam się" czytając takie publikacje http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-skuteczne-sa-metody-antykoncepcyjne/ i uważam że każda z nas powinna je przeczytać zanim się zdecyduje na którąś z metod, trzeba po prostu wiedzieć o nich jak najwięcej żeby znaleźć tą odpowiednią
wallisa

Postautor: arema15 » 24 czerwca 2019, 21:27 - pn

Dokładnie antykoncepcja doustna jest bardzo dobra.Sama stosuję belarę i od kiedy ją biorę mam spokój z dokuczliwym PMS, nie miewam okropnie długich miesiączek co jest bardzo pozytywnym aspektem stosowania antykoncepcji.
arema15

Postautor: brzózka » 01 lipca 2019, 15:55 - pn

W zasadzie z partnerem to tylko stosowaliśmy prezerwatywę, ale mam wrażenie że od pewnego czasu to ona powoduje u mnie pieczenie i dość często po prostu mnie tam swędzi. Wybieram i tak się do ginekologa w najbliższym czasie ale zapytam o ten nowy żel papilocare który tworzy warstwę ochronna, która szybko łagodzi dolegliwości, tworząc odpowiednie warunki przyspieszające naturalny proces gojenia.
brzózka

Wróć do Opinie