Strona 1 z 1

Sprawdzony CRM do firmy?

Post: 14 lutego 2019, 11:53 - czw
autor: Lipka33
Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Podzielcie się proszę?

Re: Sprawdzony CRM do firmy?

Post: 14 lutego 2019, 14:45 - czw
autor: Jerzy1985
Z tego co wiem, https://erpserwis.net/ jest bardzo chwalony w zakresie tworzenia systemów dla firm. Może więc warto przyglądnąć się bliżej właśnie tej firmie?

Re: Sprawdzony CRM do firmy?

Post: 24 lutego 2019, 14:19 - ndz
autor: onaion
Skoro już mowa o oprogramowaniu dla firm, to polecam tez zapoznać się z ofertą firmy Primesoft na ich stronie http://www.primesoft.pl/, która dostarcza wysokiej jakości systemów, które służą głównie do elektronicznego obiegu i archiwizacji dokumentów. A to bez wątpienia przyda się w każdym przedsiębiorstwie, bez wyjątku :)

Re: Sprawdzony CRM do firmy?

Post: 07 czerwca 2019, 13:30 - pt
autor: wawka
Uważam, że takie platformy są mega pomocne i znacznie ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków w firmie. Sama rozglądam się za taką ,,pomocą" i wpadła mi w oko oferta firmy Craftware https://craftware.pl/co-jest-crm-czy-wa ... korzystac/ Platforma ta zawiera wiele przydatnych funkcji, więc praca na niej tak naprawdę to sama przyjemność. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę.

Re: Sprawdzony CRM do firmy?

Post: 28 sierpnia 2019, 08:19 - śr
autor: marciniak
Poczytajcie też o tym, czym jest system obiegu dokumentów. Jest to powiązane z crm. Warto pomyśleć o tym jeśli prowadzicie firmę, może być znacznym ułatwieniem.

Re: Sprawdzony CRM do firmy?

Post: 08 marca 2020, 17:46 - ndz
autor: gorski
Prawda jest taka, że każda firma ma inne potrzeby. Trzeba bowiem stawiać na takie rozwiązanie, żeby były one dopasowane do konkretnych oczekiwań. Tutaj https://programy.do/ranking/system-crm/ warto sobie zerknąć, bo macie tam zestawienie i porównanie różnych systemów CRM. Niewątpliwe ta strona pomaga w wyborze oprogramowania marketingowego.

Re: Sprawdzony CRM do firmy?

Post: 04 września 2021, 22:45 - sob
autor: Mali_nowa
Wiadomo, że w każdej firmie sprawdzi się co innego. U mnie jednak branża ze sprzedażą B2B i jedyny system CRM, który u mnie sprawdza się naprawdę idealnie to system z tej firmy https://www.engave.pl/qompana-crm Prosty, intuicyjny, jego obsługa nie wymaga jakiegoś długotrwałego szkolenia. Co jeszcze fajne zanim się zdecydujecie na wprowadzenie, go do firmy możecie się umówić na zobaczenie wersji demo. Jak dla mnie super sprawa!

Re: Sprawdzony CRM do firmy?

Post: 25 listopada 2021, 10:57 - czw
autor: wawka
Również uważam, że na tej kwestii warto się skupić i wybrać taki system CRM, który faktycznie będzie odpowiadał naszym potrzebom. Niemniej jednak, ze swojej strony chciałabym wam polecić rozwiązania oferowane przez firmę https://levelapp.pl/ z których sama korzystam. Sprawdźcie, bo być może i spełnią wasze oczekiwania.