Niespodzianka dla 30 latka?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Niespodzianka dla 30 latka?

Postautor: bura_g » 11 stycznia 2019, 12:14 - pt

Nie mam kompletnie pomysłu na to, co kupić bratu na 30 urodziny. A chciałabym mu podarować coś, co sprawi, że wreszcie się uśmiechnie, bo straszny z niego smutas.
bura_g

Re: Niespodzianka dla 30 latka?

Postautor: Małoząb » 11 stycznia 2019, 14:57 - pt

To może rozważ wykupienie przejażdżki samochodem sportowym po jednym z tych polskich torów wyścigowych? jestem przekonana, że taki prezent spodoba się bratu i że zapamięta go na długo :)
Małoząb

Postautor: onaion » 11 stycznia 2019, 20:46 - pt

A czy brat jest zmotoryzowany? Jeśli tak, to może kup mu jakiś gadżet do samochodu? Mężczyźni cieszą się zazwyczaj z takich podarunków. Co powiesz na kamerkę do samochodu? Jest to ostatnio bardzo popularny gadżet, nie tylko wśród zawodowych kierowców. Spory wybór takich kamerek w całkiem atrakcyjnych cenach znajdziesz na przykład na stronie https://smartcams.pl/32-kamerki-do-samochodu, polecam się tam rozejrzeć :)
onaion

Postautor: Devil93 » 16 stycznia 2019, 14:25 - śr

Kurczę, a jak ktoś nie ma za dużo środków, a motofanowi chciałby coś sprezentować? To czy uchwyty samochodwe - ceneo.pl mogą być odpowiednim pomysłem? Nie chcę, by był to prezent od czapy, więc znajdę coś od 30 zł, ale też po prostu mam gorszy okres i nie mam tyle kaski, ile bym chciała na wydatki. Powiedzcie proszę, czy coś takiego powinnam kupić, a może na coś innego postawić?
Devil93

Postautor: płaczka » 29 lutego 2020, 14:32 - sob

Ja dla mojej sis szykuję niespodziankę na 30tkę. Ma za dwa tygodnie. Będzie impreza lata 70-te. Stroje już gotowe czekają, goście zaproszeni. tort na 30 urodziny zamówiony na https://tortyjakmarzenie.pl/pl/p/Tort-u ... -30-tke/94 . Sama bym taki chciała dostać jak będę swoje 30-te kończyć. Kolejna sprawa to prezent - wybrałam biżuterię którą kilka razy już oglądała. a wiecznie jej szkoda było kaski. Jak ją zobaczy i tort jeszcze i całą rodzinkę i znajomych to będzie płacz na pewno. Tort wzięłam w dwóch smakach, są dwa blaty ciasta także było to możliwe. Popróbujemy który najlepiej na kolejne okazje zamawiać. I dla dzieci, nie będą już piec sama. jak można takie super torty zamawiać i to w sensownej cenie. Jak się piecze to na składniki też się wydaje przecież.
płaczka

Postautor: Milutka90 » 02 kwietnia 2020, 09:08 - czw

Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie imprezy-niespodzianki. Mogą się wtedy przydać różne dekoracje, na przykład balony urodzinowe cyfry. Możesz je bez problemu zamówić w sklepie internetowym Happenings.pl i to za niewygórowaną cenę ;)
Milutka90

Postautor: izabellaa » 22 listopada 2021, 11:45 - pn

Myślę że właśnie tort to podstawa taki z zaskoczenia, tutaj https://piekarniabuczek.pl/25-torty możesz zamówić mają duży wybór, no a poza tym jakiś prezent, to kwestia co kto lubi
izabellaa

Wróć do Opinie