Strona 1 z 1

Dom dla seniora, jaki wybrać?

Post: 25 listopada 2018, 13:30 - ndz
autor: Biała15
Moja mama ma ponad 80lat, nie umie samoczynnie sie poruszać i potrzebujemy dla niej domu spokojnej starosci. Sami nie mozemy sie nią opiekowac ze względu na pracę oraz odległość. Jaki dom dla seniorki będzie najlepszy?

Re: Dom dla seniora, jaki wybrać?

Post: 25 listopada 2018, 20:03 - ndz
autor: kitkaja
Bardzo dobrym wyborem będzie dla twojej mamy dom seniora jakim jest http://domseniora24.pl/ Dzieki temu miejscu twoja Mama bedzie miała zapewnioną godziwą starość. Znam wiele osób które maja kogoś w tym ośrodku i wszyscy bardzo chwalą. Personel do rany przyłóż, z powołania a nie z przymusu. Na pewno nie będziesz zawiedziona tym wyborem.

Re: Dom dla seniora, jaki wybrać?

Post: 22 czerwca 2019, 22:22 - sob
autor: Kalina1
Warto nieco odświezyć temat - wiadomo ze jest on dosyc delikatny .Chcemy jak najlepiej dla swoich najblizszych dlatego warto wczesniej zrobic dobry research takich miejsc. Ja moge polecic ośrodek Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim, gdzie obecnie przebywa moja ciocia - sama zdecydowala sie na taki krok,poniewaz czula sie w domu ciezarem , no a my po prostu nie moglismy byc przy niej zawsze ze wzgledu na prace. W kazdym razie to miejsce https://podtopolami.eu/ okazalo sie rzeczywiscie na wysokim poziomie - atmosfera jest rodzinna, a opieka calodobowa. Ma tam swietne warunki

Re: Dom dla seniora, jaki wybrać?

Post: 20 lipca 2019, 23:32 - sob
autor: Edyta6
zgadzam sie z przedmowća - dobrze ze takie domy seniora funkcjonują. Moj wujek akurat przebywa w tym domu seniora na dziennej opiece, poniewaz kuzynka ze wzgledu na zycie prywatne nie mogla sie nim zajmowac caly czas, no a on juz byl stosunkowo niesamodzielny. Takze to dobre miejsce rzeczywiscie. No i stosunkowo niedaleko nas bo my mieszkamy pod Inowroclawem.

Re: Dom dla seniora, jaki wybrać?

Post: 12 sierpnia 2019, 08:30 - pn
autor: marciniak
Polecam też zainteresować się domem seniora Nad Strumykiem, który znajduje się w Częstochowie: https://www.domsenioraczestochowa.pl. Jest to jeden z najnowocześniejszych domów seniora w Polsce. Jestem pewna, że sam obiekt też przypadnie Wam do gustu.

Re: Dom dla seniora, jaki wybrać?

Post: 26 kwietnia 2021, 15:02 - pn
autor: Milutka90
A czy ktoś z Was opiekuje się może jakimś seniorem? Jeśli tak, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Medyczny.Store. Znajdziecie tam najróżniejsze akcesoria oraz kosmetyki dla seniorów, które ułatwią Wam codzienną higienę i pielęgnację.