Wakacje na Cyprze

Recenzje instytucji,firm, produktów

Wakacje na Cyprze

Postautor: Sunday665 » 31 października 2018, 15:13 - śr

Czy macie jakieś doświadczenia z podróżny na Cypr? Chciałabym wyruszyć tam latem, ale nie wiem czy to dobry kierunek... :D
Sunday665

Re: Wakacje na Cyprze

Postautor: Małoząb » 13 listopada 2018, 14:04 - wt

Cypr- super kierunek. A ja ostatnio myślę o Maroko :) Tutaj czytałam o podróżach Łódź - Marrakesz i tak jakoś zamarzył mi się właśnie tamten kierunek.
Małoząb

Postautor: wally » 16 sierpnia 2019, 22:59 - pt

Byliśmy w tamtym roku na Cyprze. Jeszcze jeden rok do tyłu zawitaliśmy do Grecji. Pogoda super i olśniewające widoki - generalnie fajne wakacje. Jednak już mnie znudziły te wyjazdy z biurami podróży. Zachciało mi się przygody :) takiej prawdziwej. Tata opowiadał, że jak mieli naście lat, to podróżowali autostopem i tak zwiedzali Polskę. Rodzice nie wiedzieli gdzie są, przysyłali kartki z różnych miejsc. Komórek nie było - pełna swoboda. Autostopem nie pojechałem, ale zabrałem rodzinę w podróż kamperem po Europie. Wrażenie niezapomniane. Wreszcie coś innego! Poznaliśmy mnóstwo ludzi na różnych campingach. Sam kamper bardzo luksusowy i wygodny. Jakby ktoś chciał się wybrać w taką wyprawę, to polecam stronę https://kampery-wynajem.pl/ Żona marudziła początkowo, bo to typ księżniczki lubiącej hotele. Jednak jak zobaczyła kamper, to bardzo jej się spodobał.
wally

Postautor: Witkarrek » 18 sierpnia 2019, 10:56 - ndz

Jak dla mnie to bardzo dobry kierunek wakacyjny. Tu raczej wybierane są jedne z dwóch miast/rejonów, Pafos lub Ayia Napa. Ten drugi chyba jest bardziej rozrywkowym miejscem, więcej barów, dyskotek, więcej się dzieje. Na Cyprze są przepiękne, rozłożyste plaże, jeżeli lubicie relaksować się właśnie nad morzem to jeźdźcie tam. Ja już byłem i nie żałuje. Teraz lecę w inne miejsce, interesują mnie loty z Warszawy do Mediolanu. Włochy też trzeba przecież przynajmniej raz w życiu przecież odwiedzić i to nie tylko Mediolan, Rzym także!
Witkarrek

Postautor: Edyta6 » 14 września 2019, 23:45 - sob

Super pomysl wedlug mnie :) Jednak warto odpowiednio sie przygotowac do takiej wyprawy - jesli jedziecie autem osobowym to warto wypsoazyc sie w takie akcesoria jak bagażniki dachowe dzieki ktorym opanujecie chaos zwiazany z bagażami. Jak sie okazuje - mozna wziac znacznie wiecej na podroz niz sie przypuszczalo a wystarczy zakupic odpowiedni sprzet i problem z glowy :)
Edyta6

Wróć do Opinie