Strona 1 z 3

gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Post: 29 stycznia 2018, 19:36 - pn
autor: max
no i mam dylemat gdzie zabrać rodzinę na zbliżające się wakacje , jest jeszcze trochę czasu a ja się po prostu nie wiem czy nasze super polskie morze czy może chorwacje wszyscy bardzo ją chwalą ?

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Post: 05 marca 2018, 17:17 - pn
autor: spicybartek
jeżeli lubisz wypoczynek, to udaj się koniecznie do kudowy zdroju. To świetne i klimatyczne miasteczko gdzie mozna naprawdę fajnie wypocząć. A dodatkowo, jeśli wexmiesz fajny basen ze spa, np verde montana, to jeszcze możesz zamowić sobie jakies masaże relaksujące, a to dopiero jest relaks.

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Post: 08 marca 2018, 10:18 - czw
autor: aniaola37
Polskie może nie jest w sumie takie złe, ale z drugiej strony na Chorwacje też wcale nie mamy aż tak daleko. Ja jeszcze nie wiem, ale na pewno będzie to wycieczka motocyklowa :) W zeszłym roku na taką się zdecydowaliśmy i było genialnie. Przemyślcie też taką opcje, polecam. Jakbyście potrzebowali salonu i profesjonalnego serwisu to zajrzyjcie na http://motohangar.pl Jest to salon z Warszawy

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Post: 20 kwietnia 2018, 11:03 - pt
autor: Lipka33
Ja to najbardziej lubię lecieć do ciepłych krajów :) Tym bardziej, że jak tutaj czytam to linie lotnicze mają wiele ciekawych promocji i może to wyjąć naprawdę "po kosztach" :)

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Post: 19 maja 2018, 11:08 - sob
autor: onaion
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej wybrać wakacje w jakiś ciepłych krajach, ponieważ wówczas mamy praktycznie gwarancję dobrej pogody, a jak wiadomo polskie morze potrafi być pod tym względem bardzo kapryśne. My zdecydowaliśmy się w tym roku na wyjazd na Dominikanę, dokładniej interesują nas wycieczki fakultatywne Dominikana jest naprawdę pięknym miejscem, więc myślę, że warto się tam wybrać. Mam nadzieję, że będą to niezapomniane wakacje :D

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Post: 30 maja 2018, 14:02 - śr
autor: benia55
zdecydowanie polskie morze :) my w tym roku pod raz kolejny wybieramy się na 2 tygodnie do Chałup :) Zatrzymamy się tradycyjnie w hotelu Meridian. Położony nad samą zatoką, blisko stacji PKP. Przestronne i schludne pokoje, bardzo smaczna i urozmaicona kuchnia. Przemiła i pomocna osługa to kolejny duży plus tego miejsca. Na miejscu jest mnóstwo atrakcji dla każdego -basen, bilard, spa :)

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Post: 04 czerwca 2018, 11:30 - pn
autor: krystek
Ja z pewnością wybrałbym Chorwację - to moje marzenie od ładnych paru lat. Póki co niestety nie mogę sobie na to pozwolić, ale już mam w swojej głowie wszystko poukładane. Przede wszystkim pojechalibyśmy większą ekipą, dlatego musielibyśmy skorzystać przewoźnika, który organizuje przewozy zagraniczne. Wynajęcie busa byłoby chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem. Po drodze zwiedzilibyśmy kilka miejsc. Wiecie, czy jakaś firma autokarowa podjęłaby się takie wycieczki?

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Post: 22 czerwca 2018, 20:43 - pt
autor: xihut
Według mnie duże znaczenie ma też to w jaki sposób się podróżuje ;) Ja na wakacjach lubię nie być oszczędny i korzystać często z taksówki - https://itaxi.pl/. Taka forma podróżowania jest znacznie wygodniejsza, zwłaszcza w nocyh miejscah, gdize nie zawsze znamy rozkład ulic i funkcjonowanie komunikacji miejskiej :)

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Post: 27 czerwca 2018, 10:17 - śr
autor: maślanka
My w tym roku spędzimy wakacje w Polsce, ponieważ tutaj jest bezpiecznie, a pogoda ostatnio bardzo dopisuje. Chcielibyśmy pojechać do kudowy zdroju i trochę pozwiedzać. zatrzymamy się w hotelu verde montana, by dodatkowo skorzystać ze strefy wellness.

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Post: 18 lipca 2018, 08:21 - śr
autor: mczay
W tym roku chciałabym wybrać całkiem inną opcję. Natknęłam się na stronę: http://www.revital.pl/ , gdzie jest mnóstwo opcji wypoczynkowych. Zastanawiam się tylko czy chcę jechać z rodziną na wczasy czy wolę coś zrobić dla siebie i pojechać sama. Plusem ofert dostępnych na tej stronie jest aktywny wypoczynek, dzięki czemu nie tylko nie będę się nudzić, ale też wiele się nauczę.