gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Recenzje instytucji,firm, produktów

gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Postautor: max » 29 stycznia 2018, 19:36 - pn

no i mam dylemat gdzie zabrać rodzinę na zbliżające się wakacje , jest jeszcze trochę czasu a ja się po prostu nie wiem czy nasze super polskie morze czy może chorwacje wszyscy bardzo ją chwalą ?
max

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Postautor: spicybartek » 05 marca 2018, 17:17 - pn

jeżeli lubisz wypoczynek, to udaj się koniecznie do kudowy zdroju. To świetne i klimatyczne miasteczko gdzie mozna naprawdę fajnie wypocząć. A dodatkowo, jeśli wexmiesz fajny basen ze spa, np verde montana, to jeszcze możesz zamowić sobie jakies masaże relaksujące, a to dopiero jest relaks.
spicybartek

Postautor: aniaola37 » 08 marca 2018, 10:18 - czw

Polskie może nie jest w sumie takie złe, ale z drugiej strony na Chorwacje też wcale nie mamy aż tak daleko. Ja jeszcze nie wiem, ale na pewno będzie to wycieczka motocyklowa :) W zeszłym roku na taką się zdecydowaliśmy i było genialnie. Przemyślcie też taką opcje, polecam. Jakbyście potrzebowali salonu i profesjonalnego serwisu to zajrzyjcie na http://motohangar.pl Jest to salon z Warszawy
aniaola37

Postautor: Lipka33 » 20 kwietnia 2018, 11:03 - pt

Ja to najbardziej lubię lecieć do ciepłych krajów :) Tym bardziej, że jak tutaj czytam to linie lotnicze mają wiele ciekawych promocji i może to wyjąć naprawdę "po kosztach" :)
Lipka33

Postautor: onaion » 19 maja 2018, 11:08 - sob

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej wybrać wakacje w jakiś ciepłych krajach, ponieważ wówczas mamy praktycznie gwarancję dobrej pogody, a jak wiadomo polskie morze potrafi być pod tym względem bardzo kapryśne. My zdecydowaliśmy się w tym roku na wyjazd na Dominikanę, dokładniej interesują nas wycieczki fakultatywne Dominikana jest naprawdę pięknym miejscem, więc myślę, że warto się tam wybrać. Mam nadzieję, że będą to niezapomniane wakacje :D
onaion

Wróć do Opinie