gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: gdzie wakacje polskie morze czy np. chorawcję ?

Postautor: gorski » 28 lipca 2021, 23:31 - śr

Jeśli wybieracie się nad morze, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.blueapart.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych apartamentów. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Można tam bowiem wybrać rozwiązanie dopasowane idealnie do swoich potrzeb i oczywiście możliwości finansowych.
gorski

Postautor: Moska90 » 21 października 2021, 12:47 - czw

Dużo tutaj zależy na pewno od tego, czego konkretnie szukasz. Jeśli chodzi o wypoczynek i relaks w SPA, to w Polsce bez problemu znajdziesz ciekawe ośrodku. Na pewno warto zajrzeć do https://www.baginscyspa.com.pl i samemu przekonać się, jak bardzo takie miejsca mogą być korzystne w Waszym przypadku. Czuję, że to może być dla Was dobrym wyborem :)
Moska90

Postautor: Kasia36 » 22 października 2021, 16:09 - pt

Ja stawiam na nasze polskie morze. Uwielbiam ten klimat, co prawda jeżdżę poza sezonem, żeby uniknąć turystów, jednak powinniśmy doceniać czyste powietrze i naturalne inhalacje z jodu. Warto nawet jesienią pojechać na taką wycieczkę i pospacerować brzegiem. Do rezerwacji noclegów polecam stronę https://www.fajnewczasy.pl/noclegi/ustronie_morskie mają apartamenty, pokoje, domki i co tylko innego wam się zamarzy.
Kasia36

Postautor: Daniel4321 » 16 listopada 2021, 21:12 - wt

Polskie morze zawsze będzie dla mnie faworytem. Tylko, że w wypadku takich wakacji należy postawić na zaufane i sprawdzone miejsce noclegowe. Przy okazji mojego wypadu zdecydowaliśmy się na Hotel Orle orle.com.pl/pakiety/ oraz ich pakiet pobytowy. Takie wczasy nad morzem były całkowitym spełnieniem moich marzeń , a to głównie ze względu na tamtejsze spa & welness. Nigdy nie bylem bardziej zrelaksowany i wyluzowany!
Daniel4321

Postautor: Rusałka » 27 listopada 2021, 21:31 - sob

Wiadomo, że wyjazd za granice ma swój urok, jednak ja ma się małe dzieci to jest średnia opcja. My w tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd nad polskie morze i chyba za rok tez pojedziemy. Zabawa na plaży to dla dzieci mega atrakcja, a ja akurat mam 4-latka więc dla niego było to coś naprawdę wow. W przyszłym roku tez pewnie wybierzemy się nad morze. Zastanawiam się nad wyjazdem do Niechorza. Sprawdzałam już domki Niechorze. Wybór jest naprawdę spory, a teraz mało kto rezerwuje noclegi na wakacje więc można zarezerwować naprawdę fajne kwatery.
Rusałka

Poprzednia

Wróć do Opinie