Pożyczka

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Pożyczka

Postautor: xihut » 30 stycznia 2018, 09:59 - wt

Zerknij na https://www.lendon.pl/. Siedze w tym temacie od dawna i jedna z ciekawszych ofert ;) Sam co prawda nie jestem wielkim fanem ich brania, jednak wiem, że czasem to jedyna deska ratunku. W takich chwilach właście warto wybrać najlepszą ofertę, ponieważ dzięki temu można uniknąć wielu problemów i kłopotów.
xihut

Postautor: aniaola37 » 30 stycznia 2018, 19:44 - wt

Zobacz sobie pożyczka 1000 zł . Z tego co widzę szukasz jakiejś drobnej kwoty, więc taka oferta jest jak znalazł. Żeby nie było to widzę też że można wziąć nawet 10000 tysięcy. No ale to już sam musisz podjąć decyzję jaką kwotę chcesz i ile potem zamierzasz to spłacać
aniaola37

Postautor: Mermagda0 » 03 lutego 2018, 16:06 - sob

Według mnie ciężko znaleźć teraz nieuczciwą firmę pożyczkową. Konkurencja jest ogromna i firmy walczą o swoje opinie. Jednak nie każda pożyczka internetowa ma bardzo dobrą ofertę. Musicie wybrać to co będzie dla was najlepsze, dobrze przeanalizować i porównać różne oferty pożyczkowe. Jak będzie was interesować pożyczka do 5 tysięcy złotych to firma Pozyczkago ma całkiem przyjemne warunki na takie kredyty
Mermagda0

Postautor: LadyInBed » 08 lutego 2018, 14:18 - czw

Są różne firmy pożyczkowe, uczciwe i niestety takie które żerują na ludziach mających problem finansowy. Jeśli jednak pożyczkodawca jest sprawdzony i ma dobrą opinię to jak najbardziej warto u niego pożyczyć pieniądze. Ten artykuł http://www.banki.rzeszow.pl/szybka-pozyczka-dla-kazdego/ świetnie opisuje zalety szybkich pożyczek :)
LadyInBed

Postautor: Kalina1 » 27 marca 2018, 22:32 - wt

Czy próbowaliście pożyczać w lendon? Oni mają wygodne pożyczki nawet dla firm. .Ogólnie to pierwsza pożyczka do 2500zł jest za darmo także super sprawa Tutaj ich stronka https://www.lendon.pl/
Kalina1

Postautor: Tadeusz » 29 marca 2018, 15:28 - czw

Jak pożyczka to tylko kredyty-chwilowki
Tadeusz

Postautor: LipnyGosciu » 01 kwietnia 2018, 21:53 - ndz

A według mnie nie warto ograniczać się do jednej firmy pożyczkowej. Przecież można zrobić to w ten sposób, że najpierw na stronie http://chcepozyczke.com.pl/ sprawdzić sobie ile mniej więcej kosztuje taka przeciętna pożyczka, a dopiero potem zdecydować się na wybór konkretnej oferty. Przecież to jest znacznie lepsza opcja...
LipnyGosciu

Postautor: Rucen » 14 kwietnia 2018, 19:54 - sob

Taka pożyczka przez internet to bardzo ciekawa opcja na szybka gotówkę. Właśnie tez zastanawiam się nad takim rozwiązaniem i najbardziej przypadła mi chyba do gustu oferta od chwilowkomat. Ktoś z was może z niej korzystał? Co o tych pożyczkach myślicie? Według mnie wyglądają bardzo ok!
Rucen

Postautor: Pudziak » 19 kwietnia 2018, 22:26 - czw

Chcąc, nie chcąc czasami są takie sytuacje, że bez odpowiedniej pożyczki nie da się rady pokryć kosztów naprawy samochodu, remontu domu, czy też zapłacić za wyjazd wakacyjny. Ja w sumie brałam kredyt gotówkowy tylko w niezbędnych sytuacjach, nie na jakieś moje czy kogoś z rodziny zachcianki. Znalazłem sobie też jedną firmę, której się już trzymam długo. Poczytałam o kredyt123 opinie, porównałem oferty i tak się na nich zdecydowałem.
Pudziak

Postautor: egon » 04 maja 2018, 20:05 - pt

Pożyczać każdy może jeden lepiej drugi gorzej. Zdecydowanie lepiej pożycza bank Raiffeisen który ma nieoprocentowana pożyczkę. Max suma to 4 tys na 2 lata a rrso tylko 2,88%.
egon

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie