Strona 1 z 1

Kawiarnie

Post: 16 listopada 2017, 12:23 - czw
autor: spicybartek
Gdzie chodzicie na kawę, do jakich miejsc i kawiarni?

Re: Kawiarnie

Post: 25 listopada 2017, 14:22 - sob
autor: wertykalny
Ja bardzo lubię zaglądać do Grand Croissants w krakowie. Kawiania mieści się na krupniczej i mają tam bardzo dobrą kawę. warto tez spróbować ich własnych croissantów, które na miejscu wypiekają w piecu.

Re: Kawiarnie

Post: 11 grudnia 2017, 10:50 - pn
autor: FosterFester
Jeśli chodzi o Kraków to ja również bardzo polubiłem grand croissants. Lubię tam wpadać z dziewczyną na croissanty i kawę. Lokal jest bardzo ładny, fajna atmosfera, no i smaczne croissanty!

Re: Kawiarnie

Post: 27 grudnia 2017, 09:46 - śr
autor: sofia32
W Krakowie działa Szopi.pl https://szopi.pl/. Platforma, dzięki której można zamówić szopera, który zrobi zakupy w wybranych sklepach. A po wszystkim dostarczy wszystko do domu. Lista sklepów, w których działają szoperzy jest coraz dłuższa. W mojej ocenie fajna opcja dla ludzi zapracowanych lub po prostu tych, którzy nie lubią stać w kolejkach.

Re: Kawiarnie

Post: 12 stycznia 2018, 11:46 - pt
autor: Jerzy1985
Ja tam bardzo lubię pizzerie :) Ostatnio upatrzyłem sobie http://www.caprinew.pl , podobno mają tam świetną pizzę :) Muszę wypróbować :)

Re: Kawiarnie

Post: 12 stycznia 2018, 18:51 - pt
autor: dekor_styl
Moim zdaniem, najlepsza kawa w Costa Coffee. Ale jest to sieciowa kawiarnia. W centrum Krakowa duża ilość ciekawych i autorskich miejsc. Polecam również U Ziyada, ale najlepiej odwiedzić ich latem

Re: Kawiarnie

Post: 21 stycznia 2018, 12:29 - ndz
autor: szaraczek103
Ja bardzo lubię Grand Croissants w Krakowie. Kawiarnia mieści się na ulicy krupniczej i ma naprawdę bardzo fajny klimat. Można tam napić sie rożnych rodzajów kaw, a także zjeść coś dobrego. Serwują croissanty, do wyboru na słodko z owocami, lub na słono w wersji z mięsem.

Re: Kawiarnie

Post: 30 stycznia 2018, 17:24 - wt
autor: aniaola37
Fajną kawę można kupić w Katowicach. Na blogu https://www.cafesilesia.pl/kwasnosc-i-kwasowosc-kawy można poczytać dużo informacji na temat rodzajów kawy i jej zastosowania. Łatwo też przejść z pozycji bloga do sklepu internetowego i zrobić jakieś zakupy. No bo przecież nie trzeba iść do kawiarni żeby napić się dobrej kawy :D

Re: Kawiarnie

Post: 10 kwietnia 2018, 08:27 - wt
autor: marciniak
Najlepszą opcją jest wyposażenie biura w dobry ekspres do kawy i dobrą kawę. Wtedy nie będziecie musieli tak często bywać w kawiarniach - a to oszczędność czasu i pieniędzy. Polecam więc zapoznać się z takim rozwiązaniem jak kawa warszawa. Ekspres można sobie wydzierżawić, nie trzeba go od razu kupować.