Kawiarnie

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Kawiarnie

Postautor: Strelka » 02 czerwca 2018, 13:08 - sob

Wyskoczyć do kawiarni na ciasteczko i kawe to zawsze lubie :D Też w sumei w domu pieke ciasta, tak że daleko nie muszę chodzić :D Chyba moim ulubiony jest polecane na blogu https://www.sklep.savpol.pl/blog/tirami ... -domu.html tiramisu
Strelka

Postautor: Greysowa » 02 czerwca 2018, 15:57 - sob

W domu też można sobie oczywiście coś dobrego przyrządzic :) Zajrzyjcie na blog https://www.cafesilesia.pl/coffee-repub ... ziarnistej wybierzcie odpowiednią kawę i na pewno wcale gorzej się nie ugościcie niż w niejednej kawiarni na mieście :)
Greysowa

Postautor: onaion » 04 października 2018, 09:33 - czw

Kiedy jestem w Krakowie, to zawsze koniecznie muszę odwiedzić miejsce, jakim jest Stara Pączkarnia na Stradomskiej 18. Mają tam absolutnie najlepsze pączki na świecie ;) Najbardziej lubię te z nadzieniem kokosowym i serowym, ale są również inne smaki, więc sądzę, że znajdzie się coś dla każdego :) Sekret ich pączków tkwi w tym, że sa one smażone na świeżo, według starej, tradycyjnej receptury ;) Polecam spróbować, jeśli tylko będziecie mieli okazję :)
onaion

Postautor: Biała15 » 26 sierpnia 2020, 16:09 - śr

Jak zależy Ci na kawiarni która serwuje bardzo dobrą kawę i nie każą sobie za nią zapłacić jak nie wiadomo za co to polecam kawiarnie cofix byłam niedawno w warszawie i odwiedziłam to miejsce. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym miejscem i na pewno również tobie się spodoba.
Biała15

Postautor: legend » 08 września 2020, 08:40 - wt

No jak to ma być naprawdę dobra kawa wrocław proponuję. Macie tu przede wszystkim bardzo dobrą obsługę, świetne alkohole, ale i kawę parzoną na wiele sposobów. Oczywiście mówię na podstawie doświadczeń męża, czasem tam zaglądamy razem, ale głównie to on tam chodzi, bo to miejsce jest połączone z męskim fryzjerem/barberem. A on ma co stylizować ;)
legend

Postautor: JEDRboli » 10 września 2020, 13:55 - czw

Ja kawę pijam w domu :)
JEDRboli

Poprzednia

Wróć do Opinie