Strona 1 z 2

Catering Wrocław

Post: 24 października 2017, 15:42 - wt
autor: maślanka
Tak się właśnie zastanawiam nad cateringiem, organizuję chrzciny we Wrocławiu i moze ktoś mi tu podpowiedziec na temat cateringu, myślałam o margaret - margaretwroclaw.pl/ ktoś z was kiedys jadł/ korzystał?

Re: Catering Wrocław

Post: 25 października 2017, 10:44 - śr
autor: Anika
Firm zajmujących się cateringiem na naszym rynku działa bardzo wiele. Jak dla mnie ciekawą opcją i to zarówno w przypadku spotkania firmowego, jak i np. dużej uroczystości rodzinnej, może okazać się taką opcja jak catering z Lublina , dostępny w ofercie Locomotiva. Mamy tutaj do wyboru wiele dań z obszernego menu, a jednocześnie możemy mieć pewność, iż są one przygotowywane ze świeżych produktów, jak i smaczne.

Re: Catering Wrocław

Post: 26 października 2017, 12:22 - czw
autor: CzarnaKlaudia
Weź też pod uwagę firme Catering Arts http://catering-arts.pl U mnie organizowali cały katering na przyjęciu weselnym i wypadło naprawdę świetnie. Słyną ze swojego wiejskiego stolu, który wygląda jak wielki drewniany wóz :)

Re: Catering Wrocław

Post: 19 lutego 2018, 09:54 - pn
autor: Arancia<3
A istnieje może we Wrocławiu coś takiego jak ranking takich restauracji? Pytam, bo byłoby to fantastyczne narzędzie ułatwiające wybór godnego miejsca :)

Re: Catering Wrocław

Post: 19 lutego 2018, 10:19 - pn
autor: Lipka33
Arancia<3 pisze:A istnieje może we Wrocławiu coś takiego jak ranking takich restauracji? Pytam, bo byłoby to fantastyczne narzędzie ułatwiające wybór godnego miejsca :)


Ja słyszałam o takim spisie pizzerii we Wrocławiu. Swoją drogą bardzo przydatna strona. Odnośnie innego typu restauracji to niestety nie orientuję się w temacie, ale myślę, że można poszukać.

Re: Catering Wrocław

Post: 27 czerwca 2018, 10:21 - śr
autor: maślanka
My ostatnio w firmie korzystaliśmy z usług Catering Arts. Są naprawdę dobrzy jeśli chodzi o organizację róznych imprez, również tych firmowych.

Re: Catering Wrocław

Post: 05 marca 2019, 11:20 - wt
autor: onaion
Jeśli interesuje Was dobre jedzenie we wrocławiu, to polecam w wolnej chwili wybrać się do restauracji WROCŁAWSKA GASTROPUB na ulicy Szewskiej 59. Jest tam naprawdę bardzo dobre menu, obfitujące głównie w dania tradycyjnej polskiej kuchni :) Doskonałe miejsce na obiad z rodziną, spotkanie biznesowe, a nawet na randkę ;) Atmosfera bardzo przyjazna, a stosunek ceny do jakości bardzo w porządku :)

Re: Catering Wrocław

Post: 28 kwietnia 2019, 18:38 - ndz
autor: kitkaja
Ja zamiast cateringów wolę zjeść sobie zupkę z firmy Krakus. Mają do wyboru barszcz lub żurek które mają bardzo dobry skład a nie kosztuja wiele i są syte. Polecam każdemu kto chce zjeść szybko ale zdrowo.

Re: Catering Wrocław

Post: 30 kwietnia 2019, 09:18 - wt
autor: Biała15
Ja mogę polecić jedynie catering z moich rejonów a dokładnie ten https://cateringowy.com/ Mają porządne menu na każdą okazję oraz ciekawe ceny usług więc jako klient będziesz zadowolony. Jak dla mnie catering to idealne rozwiązanie jeśli chcesz zapewnić smaczne jedzenie a nie masz ochoty go przygotowywać.

Re: Catering Wrocław

Post: 09 października 2020, 10:37 - pt
autor: arek565
Jeśli ktoś z was próbuje wprowadzać dietę to ja polecam korzystać z catering dietetyczny elblag Bardzo fajna opcja na trzymanie się swojej diety. Catering dietetyczny ze zdrowym i pożywnym menu które dostosowują do ciebie. Poczytaj o nich sprawdź. Polecam serdecznie.