Jaka bielizna?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Jaka bielizna?

Postautor: ziaja03 » 10 maja 2018, 21:02 - czw

Mój facet uwielbia jak jestem ubrana tylko w jego koszule :D to go bardzi kręci, lubimy też zabawki i sex telefon http://sekstelefon24.com.pl/ Lubimy się zabawiać w akopaniamencie Pani po drugiej stronie telefonu :) to dość ciekawe przeżycie :)
ziaja03

Postautor: benia55 » 22 maja 2018, 09:23 - wt

Bielizna powinna być przede wszystkim dobrze dopasowana pod kątem rozmiaru i fasonu. Ja mam dość obfity biust i zawsze miałam problem z ty by kupić elegancki i modny biustonosz. W końcu trafiłam do sklepu Lady's Place w Warszawie ( przy stacji metra w centrum ) i teraz kupuję tylko tam :) Super jest to, że można tam skorzystać z pomocy profesjonalnej brafitterki.
benia55

Postautor: marciniak » 28 maja 2018, 16:27 - pn

Jak to jaka? Najlepsza erotyczna :) Moim zdaniem to właśnie bielizna erotyczna to jest to co najlepiej działa na facetów. Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie chociaż jeden komplet takiej bielizny. Każdy facet uwielbia takie urozmaicenia.
marciniak

Postautor: sofia32 » 18 czerwca 2018, 12:54 - pn

Każdy dobry sklep internetowy z odzieżą oferuje zwrot pieniędzy lub wymianę, jeżeli ich towar nie spełni naszych oczekiwań. Także jeśli chodzi o bieliznę. I dla mnie to bardzo istotne, ponieważ czasem bywa tak, że rozmiar który zamówiłam jest za duży lub za mały. To samo jest z butami, właśnie zamówiłam do pracy - coś w tym stylu https://tutajwszystko.pl/baleriny-do-pracy i było by niezbyt dobrze, gdybym w razie czego nie mogła wymienić rozmiaru
sofia32

Postautor: Kalina1 » 01 lipca 2018, 20:16 - ndz

Odnośnie bielizny to polecam orirose - nie dość ,że komplet takiej bielizny wyszczupla i zwalcza cellulit to jeszcze świetnie prezentuje się na każdej sylwetce. Ten sklep http://orirose.pl/ ma wiele rozmiarów i krojów dlatego łatwiej będzie coś wybrać dla siebie.
Kalina1

Postautor: matisan » 05 lipca 2018, 16:39 - czw

Czy mógłbym się Was doradzić w pewnej sprawie? Zbliża się u mnie parę okazji podarunkowych. Mam znaczne kłopoty z wyborem jakichś wypróbowanych prezentów. Zastanawiam się właśnie, czy słusznym pomysłem byłoby buty zimowe męskie wyprzedaż. Co o tym myślicie.
matisan

Postautor: Marysia_89 » 14 lipca 2018, 01:25 - sob

Hej,
z bielizną różnie bywa, zależy dla kogo jest to prezent.
Po 1 - lepiej zamówić przez internet poniewaz jest taniej
Po 2 - wiekszy wybor produktow.

Jezeli mialby to byc prezent dla np dziewczyny czy przyjaciolki to polecam kupic smieszne sexy stringi. Powinny sie ucieszyc :evil:
Marysia_89

Postautor: wispo » 16 lipca 2018, 10:36 - pn

Jakaś fajna zadziorna :D
wispo

Postautor: SteffAnja » 27 lipca 2018, 16:29 - pt

Tu raczej nie ma jakiejś wielkiej filozofii :P Najelpiej stawiać na wygodne majtki, a także biustonosze w przypadku pań :) Z doświadczenia wiem, że faceci nie są wgl wybredni:) Podpatrzcie sobie co ma w ofercie firma Bielizna Ewa - bielizna męska hurt Oferuja mega niskie ceny, jak to na hurtownie przystało, a ich bielizna jest bardzo wysokiej jakości materiałów.
SteffAnja

Postautor: janinka8 » 29 lipca 2018, 10:59 - ndz

Ważne aby bielizna była wygodna i ładna oczywiście ja przy zakupie sugeruję się zawsze jakimiś artykułami odnośnie bielizny https://www.twojecentrum.pl/ranking-naj ... -1417.html
janinka8

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie