Strona 1 z 2

Soczewki czy okulary?

Post: 13 lipca 2017, 19:24 - czw
autor: Kalina1
Chciałabym dowiedzieć się co myślicie na temat soczewek i okularów, bo wiem że jednak każdy gustuje w innych. Ja np. wolę nosić soczewki bo są wygodne , co prawda na początku nie potrafiłam ich zakładać ale po badaniach wzroku i doborze soczewek z optiland https://optiland.pl/ pomogli mi je zakładać. Kiedyś miałam okulary ale teraz jest znacznie lepiej

Re: Soczewki czy okulary?

Post: 16 lipca 2017, 21:37 - ndz
autor: maślanka
Ja też noszę soczewki, ale mialam z nimi kilka problemow. Na szczęśćie pomogła mi wizyta w gabinecie okoakcent, gdzie pan doktor Hanarz zalecił mi odpowiednie dla mnie soczewki. Teraz oczy mnie nie pieką i używam odpowiedniego i bezpiecznego płynu.

Re: Soczewki czy okulary?

Post: 12 listopada 2017, 15:25 - ndz
autor: monteo
Zdecydowanie okulary. Soczewki często wysuszają i podrażniają oczy. Ja noszę okulary korekcyjne. Wybierając okulary zawsze zwracam uwagę na producenta. Ja wybrałem https://eyewear24.net/product-pol-20694-Prada-PR-56UV-ZVN1O1.html Metalowe oprawki, geometryczne, lekkie, wygodne i dopasowane do rysów twarzy. Mi pasują i jestem zadowolony. A jak wolicie inne wzory to w zakładkach znajdziecie dużo propozycji i innych producentów. Patrzcie też na ceny, bo wiele jest propozycji w cenach promocyjnych.

Re: Soczewki czy okulary?

Post: 10 stycznia 2018, 21:21 - śr
autor: ziaja03
To chyba zależy od człowieka jeden woli to inny to, a jeszcze inny łączy jedno z drugim. Ja osobiście wole nosić okularki, ostatnio wyszukałam bardzo ładny model oprawek https://iokulary.pl/product-pol-21759-R ... -5001.html I zastanawiam się czy sobie takich nie sprawic. Mam lekkie opory czy będą pasowac, ale chyba zaryzykuje.

Re: Soczewki czy okulary?

Post: 21 stycznia 2018, 12:08 - ndz
autor: szaraczek103
Najlepiej jeśli udasz się do dobrego lekarza okulisty, który zobaczy twoje oczy i doradzi w wielu kwestiach. Ja osobiście chodzę do pana doktora Hanarza, który przyjmuje w gabinecie okoakcent w krakowie. wspaniały doktor.

Re: Soczewki czy okulary?

Post: 05 lutego 2018, 13:21 - pn
autor: kajkusk
Hej,
radzę przed zakupem wybrać się do specjalisty, który odpowiednio dobierze wam szkła oraz ramki, mogę polecić Centrum Dobrego Widzenia https://opticon-cdw.pl/ tam pracują specjaliści, którzy mają na prawdę obszerną wiedzę :) znają się na modzie i umieją dobrać okulary do kształtu twarzy :)

Re: Soczewki czy okulary?

Post: 13 lutego 2018, 14:41 - wt
autor: Olo1995
Jeśli nieważne są pieniądze to wyrabłbym soczewki

Re: Soczewki czy okulary?

Post: 05 marca 2018, 17:03 - pn
autor: spicybartek
Trzeba przede wszystkim odwiedzić dobrego lekarza okulistę, bo ze wzrokiem nie ma żartów. Ja obecnie chodzę do doktora hanarza, ktory przyjmuje w gabinecie okoakcent w krakowie. Jestem bardzo zadowolony, bo to doświadczony lekarz.

Re: Soczewki czy okulary?

Post: 14 marca 2018, 15:03 - śr
autor: Werox963
Okulary jak najbardziej w domu, jeśli chcesz wybrać się na imprezę to tylko soczewki. Zimą też jest problem z okularami bo parują, więc tutaj też noszę soczewki.

Re: Soczewki czy okulary?

Post: 16 marca 2018, 09:19 - pt
autor: Rusałka
Wszystko zależy od preferencji ale moim zdaniem soczewki są o wiele wygodniejsze. Ja odką chodze na basen używam szkieł kontaktowych. Nie mam w sumie jakiejś konkretnej marki bo kupuje różęn. Zawsze szukam na promocjach :) Ostatnio trafiłam w internetowym sklepie optycznym DlaOka http://dlaoka.com/ promocję na soczewki avucue. Przy zakupie dwóch opakowań dostałam bon do rossmana :) Chyba będę kupować tylko u nich, bo mają duży wybór i niskie ceny. No i wysyłka jest błyskawiczna.