Soczewki czy okulary?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Soczewki czy okulary?

Postautor: kitkaja » 10 lipca 2021, 11:24 - sob

Jak już wiesz jaką wadę wzroku masz to zostaje wybrać pomiędzy okularami a soczewkami. Ja prowadzę aktywny tryb życia i w moim przypadku lepiej się sprawdzają soczewki. Zakładam je rano i nawet nie wiem że je noszę a stosuję soczewki miesięczne dobrej jakości. Można też stosować soczewki jednodniowe ale to już zastawiam do waszej decyzji.
kitkaja

Postautor: Rusałka » 28 lipca 2021, 13:15 - śr

A co powiecie na kolorowe soczewki? Wg mnie na lato, urlop i czas szalenstw - to fajna i ciekawa opcja. Wiadomo, do pracy czy szkoly raczej sie nie pojdzie w soczewce "oko Saurona" (tak, tez sa takie do kupienia np tutaj: https://optiland.pl/soczewki-kolorowe ) czy Batmanie...ale podczas wolnego -czemu nie? Co o tym myslicie?
Rusałka

Postautor: Sunnkredio » 02 sierpnia 2021, 10:22 - pn

Moim zdaniem zdecydowanie soczewki. Tutaj: lifeinkrakow.pl/w-zyciu/2202,soczewki-kontaktowe-jednodniowe-czy-miesieczne poczytajcie sobie o różnych rodzajach soczewek. W mojej ocenie soczewki są zdecydowanie wygodniejsze niż okulary, no ale kto co woli ;)
Sunnkredio

Postautor: Kasia36 » 11 października 2021, 22:14 - pn

To już pytanie do specjalisty. Nie wszystkim soczewki będą się sprawdzały. Ogólnie ja preferuję okulary, może dlatego, że ciocia skończyła kurs doboru okularów i dobrała mi okulary pod moją wadę wzroku. Dobrze jest mieć lekarza w rodzinie, bo jak coś się dzieje nie trzeba czekać w ogromnych kolejkach.
Kasia36

Postautor: ziaja03 » 25 października 2021, 23:36 - pn

Jest to twoja decyzja i wszystko zależy od osobistych preferencji zwłaszcza stylu życia. Osoby aktywne fizycznie stawiają zazwyczaj na szkła kontaktowe bo są wygodniejsze. Ja też sama stosuję szkła od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Mało kto wie że w ogóle mam wadę wzroku. Szkła zakładam rano i ściągam przed snem i tyle.
ziaja03

Poprzednia

Wróć do Opinie