kredyt internetowy

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: kredyt internetowy

Postautor: K23 » 04 stycznia 2019, 09:26 - pt

Aasa droga, a ja nic nie będę wypełniała. Nie znam firmy i jeszcze mam podawać dane osobowe...
K23

Postautor: Tobi390 » 06 lutego 2019, 09:45 - śr

Dla wszystkich, którzy poszukują dobrego i bezpiecznego kredytu, pożyczki lub chwilówki w internecie polecam odwiedzić tą stronkę internetową http://pozyczkabezzaswiadczen.co.nf/. Zostały tam dokładnie opisane różne aspekty oraz informacje na temat właśnie tego typu pożyczek. Świetne źródło wiedzy zwłaszcza dla tych, którzy dopiero planują wziąć taką pożyczkę po raz pierwszy. Ja z takich źródeł korzystałem i polecam!
Tobi390

Postautor: Omgala » 09 lutego 2019, 20:58 - sob

Sprawdź ofertę firmy Provema. Jak dla mnie jedni z lepszych, sama nawet miałam okazję skorzystać z ich usług. Nie miałam żadnych powodów do narzekań, wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Elastyczny harmonogram spłat nie obciążył aż nad to mojego budżetu i łatwo udało mi się spłacić pożyczone pieniądze.
Omgala

Postautor: jajecznica » 22 marca 2019, 01:49 - pt

Ja także bedę zmuszony wziąć kredyt, otwieram własny biznes - prywatny parking www.interparking.Pl/pl-PL/Systemy%20par ... 0parkingu/ i trochę sie przeliczyłem, a przeciez nie mogę się całkowicie splukac z gotówki, mam nadzieje ze dobrze bede zarabial to i kredyt szybko się spłaci
jajecznica

Postautor: Eryk776 » 12 maja 2019, 20:22 - ndz

Ja osobiście bardzo ostrożnie podchodzę do kredytów internetowych, wolę tradycyjny bank - widzę człowieka, wiem, co podpisuję, czuję się bezpiecznie. Ale poza tym często korzystam z internetu - robię w sieci zakupy, nawet mandaty płacę za pośrednictwem portalu https://zaplacmandat.pl
Wygodnie, o dowolnej porze, dyskretnie. Tylko te kredyty jakoś mnie odstraszają.
Eryk776

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach