Windykacja

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Windykacja

Postautor: onaion » 25 kwietnia 2018, 10:53 - śr

Jesli potrzebujecie pomocy związanej z windykacją należności, to polecam udać się do jakieś kancelarii prawnej, która zajmuje się tego typu sprawami, na przykład w Warszawie może być to kancelaria Adwokata Jana Przemysława Kopko, która mieści się na Al. Solidarności 119/125 lok. 67. Jeśli jednak nie jesteście z Warszawy, możecie skorzystać z porady prawnej przez internet lub telefonicznie. Kancelaria posiada swój profil na Google+ https://plus.google.com/108058465514747377569, z którym możecie się zapoznać o raz własną stronę internetową. Jeśli chodzi o sprawy windykacyjne, możecie liczyć nie tylko na poradę, ale również na negocjacje z dłużnikami, wierzycielami i komornikami, windykację przedsądową i sądową, napisanie wniosku o wszczęcie egzekucji itp.
onaion

Postautor: Vinop » 27 lipca 2018, 13:50 - pt

Rany, ja już zdążyłem zapomnieć, że jest coś takiego, jak windykacja… Z prostego powodu – zacząłem z głową korzystać z usług faktoringowych. Po wszelkie szczegóły i szczególiki odsyłam tutaj: https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ , ale postaram się tutaj streścić najważniejsze punkty. Także, z windykacją liczymy się, gdy nastanie ta zła godzina, w której powinna być płatność za fakturę od klienta, ale z jakiegoś powodu nie ma. Robi się nieprzyjemnie, niemiło i generalnie nikt tego nie lubi. Natomiast jeżeli „zabezpieczymy” się dobrym faktoringiem, to pieniążki otrzymujemy znacznie szybciej, a wszelkie sprawy ze ściąganiem potencjalnych długów są ściągnięte z naszych barków – bo fakturę przecież sprzedaliśmy. Także z jednej strony – pieniądze dostajemy za sprzedaną fakturę, a z drugiej – nie blokuje nam to opcji, żeby proponować klientom wydłużonych terminów ważności. W ten sposób nie musimy się przejmować tym niemiłym procesem windykacji. Polecam samodzielnie to sprawdzić, a najlepiej zacząć od lektury tego artykuliku, który podrzuciłem.
Vinop

Postautor: Biała15 » 31 lipca 2018, 08:39 - wt

Jeżeli chodzi o windykacje to często walka z nią jest cieżka warto wtedy znać osobę jak prawnik gliwice Dzięki prawnikowi w Gliwicach wielu ludzi spłaca swoje długi normalnie bez szarpania się z windykatorami którzy cały czas chcą wiecej. Jeżeli szukasz dobrego prawnika w Gliwicach to lepiej trafić juz nie mogłeś :) Warto zastanowić się nad współpracą.
Biała15

Postautor: marciniak » 13 sierpnia 2018, 09:07 - pn

Gorzej jeśli nie możemy wyjść z długów i dokonanie windykacji na nas staje się praktycznie niemożliwe. Jest jedna opcja w tej sytuacji - ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Słyszeliście o takiej możliwości? Koniecznie poczytajcie więcej: https://wyjsczdlugow.pl/upadlosc-konsumencka/.
marciniak

Postautor: EmmiliaF » 13 sierpnia 2018, 16:18 - pn

Długi trzeba spłacać, ale wiadomo, że nie każdy o tym doskonale wie. Szczególnie w świecie biznesu jest to bardzo popularna rzecz. Zaległe terminy, niezapłacone faktury. Jak prowadzicie firme to pewnie wiecie o czym mowie, jeżeli nie to zazdroszczę :D Mnie nawet czekała restrukturyzacja firm, w sumie nic strasznego, ale jednak był to dosyć powazny ruch w firmie
EmmiliaF

Postautor: fiona45 » 24 października 2018, 21:58 - śr

Każdy w jakimś stopniu ma problemy finansowe. Jak ktoś już ma spore problemy na bazie długów to warto pomyśleć o propozycji tej https://kredyt123.pl/rapida-money . Oferta godna uwagi. Wydaje mi się, że wiele osób będzie z niej zadowolonych tak jak ja. Sprawdzają się one w spłacie długów i następnie spłaty danej należności.
fiona45

Postautor: Devil93 » 31 października 2018, 13:54 - śr

Co by nie powiedzieć, przed windykacją warto się bronić rękami i nogami. Lepiej, kiedy samodzielnie spłacamy długi i bez problemów ratujemy firmę. Czasem przydaje się po prostu nowa strategia na wyjście z długów , która pojawia się po wewnętrznych analizach, czy po prostu odłożeniu tematu zobowiązań na bok , chociaż na chwilę. Kto pyta nie błądzi, jak to się mówi.
Devil93

Postautor: kasasebastian » 19 grudnia 2018, 10:10 - śr

Zawsze można się dogadać z firmą windykacyjną, aby zaległości rozłożyć na mniejsze raty. Firmie windykacyjnej zależy, abyś spłacił zależności, więc nie będzie problemu z rozłożeniem należności. Jeśli jednak nie ma gotówki, a windykacja robi tobie duże problemy, możesz skorzystać wtedy z szybkich pożyczek http://kasapro.pl.
Dzięki szybkim pożyczką spłacisz szybko twój dług, a windykacja usunie Cię z bazy danych.
kasasebastian

Postautor: Roarrra » 15 stycznia 2019, 16:23 - wt

Tu nie ma co się samemu za to brać. Jak ma sie firmę to na pewno macie całą masę spraw na głowie. Taka windykacja bardzo długo może trwać więc lepiej jest komuś to powierzyć. Najlepiej bedzie znaleźć odpowiedniego adwokata, prawnika. Także tacy specjaliści pomagają w wielu przypadkach takich jak sprawy z prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, odszkodowań i innych. Nawet pomoc z podatkami marynarskimi niektóre kancelarie mogą wam zaoferować.
Roarrra

Postautor: galinana » 18 stycznia 2019, 09:03 - pt

Ja zabezpieczam się przed tego typu sytuacjami korzystając z usługi faktoringu. Dzięki temu mogę spać spokojnie, bo mam nieustannie gotówkę na bieżące wydatki, a w przypadku niewypłacalności kontrahenta windykacją zajmuje się faktor. Moim zdaniem jest to najlepsze wyjście, bo jak wiadomo lepiej zabezpieczać, niż leczyć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to wszystko znajdziesz w tym artykule: Faktoring - gdzie najlepiej skorzystać z usług faktoringowych?
galinana

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko o finansach