Czy każdy może dostać kredyt samochodowy?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Czy każdy może dostać kredyt samochodowy?

Postautor: windofchange » 03 czerwca 2018, 17:24 - ndz

W gruncie rzeczy każdy, nie widzę przeciwwskazań. Teraz są oferty na naprawdę fajne samochody, w Toyota Banku warto wziąć kredyt samochodowy bo tam w świetnej cenie można dostać nowiutką toyotę - jak dla mnie są to najlepsze samochody :-)
windofchange

Postautor: Vinop » 08 czerwca 2018, 10:00 - pt

Jeżeli na poważnie zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu na kupno własnego samochodu, to warto przed podjęciem takiego kredytu przejrzeć aktualne rankingi ofert, gdyż oferty te szybko się zmieniają. Jak ja zaciągałam swój kredyt gotówkowy, najatrakcyjniejszą ofertę znalazłam na stronie https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy,1.html. Nie wiem, jaka jest sytuacja na rynku na chwilę obecną, dlatego rekomenduje zapoznać się z aktualnym rankingiem takich ofert, który można znaleźć w internecie.
Vinop

Postautor: sofia32 » 28 grudnia 2018, 10:12 - pt

Możesz też złożyć wniosek online i sprawdzić czy dostaniesz. Rozpatrzenie takiego wniosku nic nie kosztuje. Tutaj https://kredytolog.com/szybki-kredyt-samochodowy-przez-internet.php możesz zobaczyć, gdzie takie wniosku warto składać i gdzie w ogóle możesz starać się o kredyt samochodowy. Skorzystaj z tego.
sofia32

Postautor: K23 » 04 stycznia 2019, 09:24 - pt

Nie każdy. Wymagana jest zdolność i wiarygodność kredytowa.
K23

Postautor: Baudrillard724 » 15 stycznia 2019, 18:03 - wt

Tak, jak napisał poprzednik – oczywiście, że są pewne warunki wstępne, ale mi się to wydawało raczej oczywiste. Kredyt samochodowy może być kuszącą opcją, ale niestety niedostępną dla wielu mniejszych firm, które wciąż nie posiadają wystarczającej zdolności kredytowej. Ze swojej strony zasugerowałbym jednak zainteresować się w takim wypadku leasingiem – szczególnie jedna oferta jest tutaj godna uwagi. Można ją sobie zobaczyć tutaj: https://www.scmultirent.pl/. Konkretnie to chodzi o leasing z Europejskiego Banku Inwestycyjnego, który jest przeznaczony właśnie dla tych mniejszych firm. Generalnie chodzi w tym o to, że taki leasing jest dużo łatwiej uzyskać a koszty z nim związane też są mniejsze w porównaniu do zwykłego leasingu operacyjnego. Także jak ktoś musi koniecznie mieć samochód firmowy, a jego biznes stawia dopiero pierwsze kroki, to jest to bardzo opłacalne moim zdaniem.
Baudrillard724

Postautor: egon » 30 stycznia 2019, 22:21 - śr

Bank Raiffeisen oferuje firmom kredyt na zakup środka transportu. Co ważne... nie musi być to auto nowe. Spłata nawet przez 7 lat.
egon

Postautor: Kordi33 » 16 lipca 2019, 12:55 - wt

Chyba nie każdy, bo z tego co wiem bardzo ważnym elementem jest zdolność kredytowa..Kiedyś słyszałem, że doradcy kredytowi pomagają ją uzyskać i bardzo dobrze radzi sobie z tym firma Habza Finanse.
Kordi33

Postautor: Kordi33 » 13 sierpnia 2019, 12:31 - wt

Przed wzięciem pożyczki warto sobie o tym poczytać. Na stronie https://jakwyjsczdlugow.pl/kredyt-konso ... a-roznice/ mają bardzo ciekawy artykuł o tym czym się różni kredyt konsolidacyjny od pożyczki konsolidacyjnej. Jest to bardzo ważne i warto się zaznajomić z tym tematem.
Kordi33

Postautor: sensekai6 » 20 sierpnia 2019, 09:08 - wt

Zależy na, jakie auto i jaką masz płynność finansową. Jeśli potrzebujesz czegoś taniego, ale jesteś w trudnej sytuacji finansowej bo możesz nie mieć pracy. Warto zapoznać się z ofertami chwilówek, spłacać możesz powoli, wszystko jest bezpieczne. Nic tylko korzystać :D A do tego w niektórych firmach jest tak, że jeśli bierzesz pożyczkę pierwszy raz, chwilówkę dostajesz bez odsetek.
sensekai6

Postautor: gorski » 14 października 2019, 22:41 - pn

Prawda jest taka, że jeśli jest problem z kredytem, to warto pomyśleć o leasingu. W przypadku młodych firm jest to bardzo popularny sposób finansowania samochodów. Tutaj https://leasingpolski.pl/leasing-dla-klienta-z-bikkrd sobie poczytajcie na ten temat. Jest tam wiele cennych informacji. Prawda jest taka, że można uzyskać leasing bez sprawdza w BIK i KRD. Jeśli mamy więc niekorzystną historię, to nie ma się co tym przejmować.
gorski

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko o finansach