Strona 1 z 2

biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Post: 24 maja 2016, 16:08 - wt
autor: spicybartek
Hej, poszukuje sprawdzonego biura rachunkowego do mojej firmy, chciałbym żeby było z Nowego Sącza lub okolic. Do tej pory wszystko załatwiała księgowa ale było to mało ekonomiczne rozwiązanie. W grę wchodzi jeszcze biuro rach. online ale nie jestem do takiego rozwiązania przekonany ;)

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Post: 30 maja 2016, 14:13 - pn
autor: wertykalny
ja tez zrezygnowałem z księgowej i wszystko powierzyłem firmie http://biuroconsilio.pl/. jeśli szukasz dobrych fachowców to skontaktuj się z nimi, są tańsi niż konkurencja i bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje ;)

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Post: 10 czerwca 2016, 23:01 - pt
autor: Trikardo75
ja pdobnie jak wertykalny korzystam nie z księgowej ale z usług Wfirma - portalu do księgowości online.
Maż tam mnóstwo publikacji tematycznych oraz oczywiście oprogramowanie do księgowości online.
Aby sprawdzić darmowo wersję próbną można kliknąć link:
http://partner.wfirma.pl/ref/e9485e0873fe1aea0464bfaf548b40a7
Korzystając z pełnej wersji jest dostęp do części księgowej jak rownież do innych programów: fakturowanie, kadry czy płace.

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Post: 14 czerwca 2016, 15:22 - wt
autor: justazdw
Wszystko zależy od wielkości firmy i wiedzy w tym zakresie. Osobiście prowadzę niewielka firmę, która się rozwija i czytałam wiele opinii, a ostatecznie zdecydowałam się na Tax Care. I powiem szczerze, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a ja mam czas na zajęcie się w pełni własną firmą i sobą, zamiast siedzieć zakopana w stosie papierów.

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Post: 26 kwietnia 2017, 12:25 - śr
autor: jarumare
Szczerze powiedziawszy sporo tutaj faktów, które nie interesują Pana Kowalskiego. Powiedzcie o tym dlaczego zrezygnowaliscie z usług i postawiliście na inne. Dlaczego prowadzenie księgowości na platformach online jest korzystne, też chciałbym się dowiedzieć. Ja uważam, że księgowość w klasycznym biurze takim jak te http://ksiegowebiuro.pl, jest opłacalna, ponieważ... Bardzo lubię wiedzieć za co płacę, a ofertę dostaję taką jakie mam wymagania, nie mniej lub więcej. Żadnych ukrytych opłat i nie muszę się męczyć ze znajomością przepisów, a przecież interpretacja własna przepisów może okazać się zgubą. Trzeba mieć czas na rodzinę i dzieci, pływanie wśród papierów i zastanawianie się czy w dobrą rubrykę wpisałem te cyferki jest pracochłonne. Dodatkowo, mam osobę z którą łączę się telefonicznie raz na jakiś czas z pytaniami w stylu - co jeszcze trzeba dosłać? Wiele biur rachunkowych załatwia te wszystkie sprawy za firmy kompleksowo. Wyobrażacie sobie rozmowę z doradcą platformy online do podatków? Paragrafy i przypadki... szkoda słów, ale ti nie oznacza, że tak musi być. Ludzie ogarniają temat na profesjonalnie zrobionych aplikacjach, które wszystko ładnie tłumaczą, lecz ja poprostu nie potrafię się przekonać...

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Post: 22 maja 2017, 12:45 - pn
autor: patrykk
Dla tych, którzy są z Wrocławia i nie tylko polecę serdecznie biuro rachunkowe wrocław. Dlaczego nie tylko?
Biuro to umożliwia formę prowadzenia księgowości online, co oznacza znaczną oszczędność czasu i mniejsze koszty związane z dowożeniem dokumentacji. Nasza firma znajduje się we Wrocławiu, mimo wszystko zdecydowaliśmy się na rozliczanie online.
Cenowo biuro jest naprawdę w porządku, warto na nie zwrócić uwagę.

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Post: 15 czerwca 2017, 08:17 - czw
autor: karol5541
a co to jest za biuro

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Post: 01 sierpnia 2017, 20:24 - wt
autor: ela677
Bez względu na to, któe biuro wybierzesz i tak niezbędny będzie program do faktur. Ja polecam sprawdzony program online https://afaktura.pl. Bardzo prosty w obsłudze, dostosowany do najnowszych wymogów. Bardzo ułatwia pracę.

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Post: 22 sierpnia 2017, 09:49 - wt
autor: kazik432
a jakie oceny ma te biuro

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Post: 11 listopada 2017, 05:43 - sob
autor: Olgierda
Serio? A ja rozliczam PIT sama przez Internet od wielu lat, nigdy nie straciłam pewności i zawsze wszystko było ok. Niedawno znalazłam ten program: pitax - dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie, prosty i intuicyjny. Zero problemów, a pełna satysfakcja :D