biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Postautor: meduzalove » 13 listopada 2017, 14:29 - pn

U mnie to samo jest wiele darmowych programów które pomagają w rozliczeniu i warto z nich korzystać ;)
meduzalove

Postautor: Wiktoria82 » 27 stycznia 2018, 11:21 - sob

A nie myśleliście może o biurze rachunkowym online? Moim zdaniem sprawdzają się one doskonale, a problem z lokalizacją jest rozwiązany. Przydatne jest to zwłaszcza w przypadku małych miejscowości, gdzie ciężko znaleźć jakiegoś księgowego w pobliżu.
Wiktoria82

Postautor: rukola » 29 stycznia 2018, 11:42 - pn

meduzalove pisze:U mnie to samo jest wiele darmowych programów które pomagają w rozliczeniu i warto z nich korzystać ;)

moim zdaniem damowe programy lepiej sobie odpuscic- nie zawsze sa wlasciwie aktualizowane albo w stopce lubi pojawic sie informacja o wersji demo programu-troche nieprofesjonalnie to wyglada. u mnie nejlepiej sprawdza sie wfirma. przede wszystkim jest to wygoda-bo fakture moge wystawic nawet z lozka, do tego moge prowadzic u nich ksiegowosc no i wysylac pliki jpk https://wfirma.pl/jpk ktore niestety od stycznia 2018 sa obowiazkowe dla vatowcow-a warto sobie tego przypilnowac bo w przeciwnym razie....mandat w wysokosci 4200zł!
rukola

Postautor: raczyckimaciej » 01 lutego 2018, 22:27 - czw

Ja również polecam biura rachunowe online. Sam korzystam z takiej usługi, z tym, że usługi świadczy mi ifirma.pl, którą gorąco rekomenduję przez świetną obsługę i dodatkowe usprawnienia, takie jak program do faktur czy mała księgowość. Zerknijcie na szczegółową ofertę na stronie internetowej.
raczyckimaciej

Postautor: sandersania » 16 marca 2018, 12:01 - pt

ja od siebie z czystym sumieniem mogę polecić usługi księgowe mokotów. Korzystam z ich usług już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nie ma lepszego biura rachunkowego.
sandersania

Postautor: sofia32 » 21 marca 2018, 11:36 - śr

A dlaczego szukasz tylko w swojej okolicy? Przecież sporo biur ma obsługę online. Korzystają one z takiego http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe oprogramowania i są w stanie świadczyć usługi na odległość. Podpytaj w kilku biurach z innych miast - może oferty będą korzystniejsze niż u Ciebie.
sofia32

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach