Strona 1 z 2

Spółka z o.o.

Post: 31 marca 2016, 23:46 - czw
autor: wertykalny
Chciałbym z kolegą ze studiów założyć spółkę z o.o.
Tylko jest mały problem, bo kolega jest rosjaninem. Przejdzie to czy nie bardzo ?

Re: Spółka z o.o.

Post: 01 kwietnia 2016, 11:58 - pt
autor: maślanka
Ciężko stwierdzić, myślę, że to pewnie od wielu czynników zlaeży. Czemu nie wejdziesz na udsc.pl. Oni prowadzą konsultacje w takich sprawach. w szczególności na prawie siędobrze znająć

Re: Spółka z o.o.

Post: 11 października 2016, 09:26 - wt
autor: Momo
Koniecznie przeczytaj na stronie www.spolki-excelio.pl dział "kupię spółkę..." Bez tego ani rusz :) Nie rzucaj się na wody, których nie znasz. Zaufaj fachowcom.

Re: Spółka z o.o.

Post: 22 października 2017, 21:45 - ndz
autor: gugol
Generalnie o spółkach czytaj i pytajtutaj . Myślę że nie będzie jakiegoś większego problemu, kolega rozumiem tutaj mieszka, studiuje? Ma pozwolenie na pracę? Najlepiej udaj się do właściwego urzędu a już w ogóle najlepiej by było gdybyście pytali w ambasadzie, tam udzielą wam najbardziej fachowej odpowiedzi.

Re: Spółka z o.o.

Post: 01 listopada 2017, 16:30 - śr
autor: raczyckimaciej
A czy przemyślałeś już kwestię rozliczania się z Urzędem Skarbowym? Będziecie prowadzili kpir? Czy będzieci się samodzielnie rozliczać? Moim zdaniem warto po pierwsze zaopatrzyć się w odpowiedni program, po drugie... Może godne przemyślenia będzie również biuro rachunkowe online? Przy mojej działalności bardzo chwalę sobie takie rozwiązanie. Pozdrawiam!

Re: Spółka z o.o.

Post: 04 listopada 2017, 00:19 - sob
autor: Koczko
Myślę, że przejdzie nie ma to większego znaczenia, tak mi się wydaje

Re: Spółka z o.o.

Post: 18 grudnia 2017, 23:39 - pn
autor: Kalina1
Własny biznes jest spoko bo lepiej pracować na swoim niż zarabiać grosze u kogoś na etacie. Ja zaczynałam od małej firmy produkcyjnej a teraz mam dośc duży zakład. Ciągle inwestuję w nowości technologiczne aby rozwijać firmę. Ostatnio rozbudowałam linię produkcyjną o manipulatory http://www.manipulatory.eu/ . Teraz praca idzie szybciej i jest wykonywana dokładniej.

Re: Spółka z o.o.

Post: 12 stycznia 2018, 12:48 - pt
autor: zatorowa
Odnośnie kolegi to myślę, że warto zapytać w odpowiednim urzędzie. :) Wydaję mi się, że to zależy od czasu pobytu i obywatelstwa. Być może zainteresuje Was też sprzedaż gotowych spółek. Z taką gotową spółką jest dużo łatwiej, bo nie trzeba załatwiać wszystkiego od początku. Przy rozwoju raczkującego biznesu zawsze jest dużo spraw, dlatego myślę, że jeżeli można to warto sobie ułatwić.

Re: Spółka z o.o.

Post: 12 stycznia 2018, 19:06 - pt
autor: Grigoryan4
no nie znam sie na tym

Re: Spółka z o.o.

Post: 18 stycznia 2018, 21:27 - czw
autor: umsa
Słuchajcie, posiadam przedsiębiorstwo które chciałbym wprowadzić na rynek NewConnect. Dzięki temu dla mojej firmy otworzą się nowych perspektywy poprzez pozyskanie środków finansowych i szansa realizacji zgodnie z jej planem rozwoju. Szukam więc doświadczonej i skutecznej firmy, która pomoże mi w tym procesie. Zastanawiam się nad Blue Oak Advisory http://blueoak.pl/uslugi/newconnect o której słyszałam wiele pozytywnych opinii. Może podzielicie się swoją wiedzą i opiniami? Korzystaliście z ich usług?