Strona 1 z 5

Konferencja

Post: 11 listopada 2015, 17:23 - śr
autor: spicybartek
Jak zazwyczaj wygladaja u was konferencje, na ktorych sa zapraszani miedzynarodowi goście? Pierwszy raz taką szykujemy, i wimy jedynie, że jednak trzeba będzie się bardziej postarać :)

Re: Konferencja

Post: 13 listopada 2015, 11:35 - pt
autor: maślanka
Jsak są wazni goście to zawsze jest większy stres. Po pierwsze: zacznijcie odpowednio wcześniej, to jest klucz do sukcesu. Dobry hotel, kolejhny krok - jak w Warszawie to dzwoń do Rialto, nie zawiodą was. Trzy - dobre jedzenie - my jedliśmy u nich w restauracji akurat, i tez jest b. dobra, ale musicie zadbać, żeby sie dowiedzieć o wszystkich alergiach, czy nielbieniu czegos. Cztery: odbierzcie z lotniska, zawieźciie do hotelu. Troszczcie sie o nich. A będzie odbrze :)

Re: Konferencja

Post: 29 stycznia 2016, 01:01 - pt
autor: lukrecja
A jaki temat konferencji?

Re: Konferencja

Post: 25 kwietnia 2016, 22:02 - pn
autor: CzarnaKlaudia
Przede wszystkim wszystko powinno być odpowiednio wcześnie zapewnione, wasi zagraniczni goście przynajmniej miesiąc przed powinni znać miejsce zakwaterowania, zaplanowane loty (jeżeli to wy je organizujecie, jeżeli nie zapewnieni o tym w jaki sposób rozliczane sa koszta) no i miejsce, fajnie wypada Best Western Premier w Krakowie nie dość, że możecie sobie tam konferencję zrobić i od razu ich przenocować, to jeżeli znajdziecie na to czas to zabranie gości na zwiedzanie Krakowa to czysta przyjemność

Re: Konferencja

Post: 13 maja 2016, 11:39 - pt
autor: CzarnaKlaudia
Po pierwsze to lokalizacja. Warto zadziwić gości czarującym miejscem. Sala konferencyjna na pewno musi być klimatyzowana. A po konferencji dobrze jest odpocząć w SPA. Jeśli organizujecie taką konferencję to tylko w http://www.lakomin.pl/

Re: Konferencja

Post: 26 czerwca 2016, 19:07 - ndz
autor: moniczka80
A sprzęt audiowizualny? Jak nie macie tego w sali konferencyjnej lub obiekt oferuje słabą jakość sprzętu, to ja polecam wynajem od firmy AvRent - mają naprawdę bogate zaplecze sprzętowe i korzystne ceny. No i zapewniają również obsługę techniczną :)

Re: Konferencja

Post: 08 lipca 2016, 06:24 - pt
autor: monteo
Może warto taka konferencję zorganizować w Warszawie. Przy okazji goście zagraniczni poznają naszą stolicę. Pomocna będzie strona http://www.prokonferencje.pl/ Tu jest wykaz sal konferencyjnych, hoteli, restauracji. Zobaczcie też Poradnik Organizatora opinie i porady. Szybko z ich pomocą wybierzecie odpowiednie miejsce dla was.

Re: Konferencja

Post: 08 sierpnia 2016, 19:25 - pn
autor: Miki
Jeżeli nie wiesz gdzie zorganizować konferencję to ja mogę polecić Ci ten http://www.gleboczek.pl/#!/vine-spa/winnica-spa hotel. Mają hotel, sale konferencyjną a nawet spa. Oferta dla biznesu jest bardzo ciekawa i satysfakcjonująca według mnie :)

Re: Konferencja

Post: 29 sierpnia 2016, 23:56 - pn
autor: wertykalny
JA swoje konferencje organizuje tylko w Grand Lubicz w Ustce. Bardzo eleganckie miejsce, o wysokim standardzie. Można tam zorganizować naprawde dużą konferencje, mają 7 sal dla 950 osób, więc sporo. Poza tym jest bardzo duża pomoc ze strony hotelu przy organizacji :) Podsyłam link jakby ktoś chciał się zorientować: http://www.grandlubicz.pl/

Re: Konferencja

Post: 12 września 2016, 09:08 - pn
autor: Momo
Jak macie problem z dobrym cateringiem na konferencje to zadzwońcie do www.gospodacatering.pl może mają wolny termin akurat. Nasi klienci byli zadowoleni.