Konferencja

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Konferencja

Postautor: kajaM » 12 września 2020, 13:17 - sob

Odpowiednia oprawa wydarzenia to podstawa. Czasami odpowiednie stanowiska multimedialne dają niesamowite wrażenia i pozwalają na stworzenie odpowiedniej atmosfery. Scena i telebimy, byśmy byli widoczni podczas całej konferencji, by każdy się prezentujący był widoczny i, co właściwie najważniejsze, słyszalny. Najlepiej w takim przypadku zaufać sprawdzonym. Podczas naszych szkoleń i konferencji dla partnerów korzystamy w tym zakresie z pomocy firmy Trias z Warszawy. Mają duże i bogate doświadczenie i znają się na tej całej magi podczas takich imprez.
kajaM

Postautor: Rusałka » 28 września 2020, 11:37 - pn

Oprawa jest ważna, ale chyba przy organizowaniu wydarzenia najważniejszy jest wybór odpowiedniej sali konferencyjnej. Jeśli planujecie event w Warszawie to zerknijcie na ofertę centrum http://i-viewmeetings.pl/ . Tu można wynająć sale o łącznej powierzchni 250m2. Sale są bardzo nowoczesne i dobrze wyposażone. W największej sali można zastosować dowolny układ stołów, dzięki czemu możliwe jest przygotowanie sali spełniającej nasze oczekiwania. Centrum oferuje profesjonalną pomoc w przygotowaniu i obsłudze eventów.
Rusałka

Postautor: domi78 » 05 października 2020, 09:34 - pn

Właśnie rozkręcam swój biznes i mam spotkanie z kontrahentem. Najpierw chciałam zaprosić go na obiad do domu, lecz później stwierdziłam, że wybiorę do tego celu jakiś elegancki lokal. Brat poradził mi, aby to była Restauracja Akademia, bo panuje tam sprzyjająca atmosfera do załatwiania interesów. W Warszawie podobno żadne inne miejsce tak nie integruje przedsiębiorców. Chyba więc warto tam podpisać umowę
domi78

Postautor: gorski » 11 października 2020, 22:59 - ndz

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
gorski

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach