Strona 1 z 1

Nowy system sprzedaży kosmetyków

Post: 01 października 2015, 18:50 - czw
autor: beehappy
Startuje nowy system sprzedaży kosmetyków z serii APISILVER idealny dla każdego kto szuka stałej pracy, czy tylko dodatkowego zarobku.

Poniżej szczegóły pierwszej konferencji.


14 października 2015 w Warszawie w hotelu Marriott o godzinie 17:30 startuje nowy system sprzedaży bezpośredniej dotyczący sprzedaży produktów serii APISILVER.

Nasz system sprzedaży jest dla każdego. I dla osób które działają już w tego typu systemach i dla tych, którzy dopiero zaczynają. Każdy może włączyć do swojej oferty nasze produkty, co pozwoli mu zwiększyć dochody oraz mocno rozwinąć swój biznes.

Produkty z serii APISILVER są efektem wieloletnich badań polskich naukowców. Opierają się one na naturalnych substancjach wspomagających procesy regeneracyjne naskórka, dzięki czemu przywracają skórze zdrowy wygląd i właściwe jej funkcje.
Zastosowanie naszej receptury powoduje, iż produkty działają niezwykle skutecznie, po prostu rewelacyjnie!
Linia produktów propolis & srebro przeznaczona jest dla osób zmagających się z problemami skórnymi oraz tych, którzy chcą zachować jej naturalne piękno.

Co należy zrobić, aby do nas dołączyć?

Po pierwsze – odwiedź naszą stronę http://e-beehappy.com/
Po drugie – kliknij biorę udział w konferencji

Na konferencji poznasz szczegółowe zasady działania naszego systemu i korzyści wynikające ze stosowania prezentowanych produktów.
Osoby, które będą brały udział w tym wydarzeniu i rozpoczną przygodę biznesową właśnie z naszymi produktami i naszym systemem będą po konferencji dysponowały wiedzą, która pozwoli im na doskonały start w biznesie.

Udział w konferencji jest darmowy!

Zarejestruj się już dziś, a zyskasz przewagę na starcie!

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do udziału.

Życzymy powodzenia już dziś!

BeeHappy

Kontakt z Nami:
http://e-beehappy.com/
https://www.facebook.com/eBeeHappy
https://www.facebook.com/events/722116391226123/

Re: Nowy system sprzedaży kosmetyków

Post: 12 marca 2016, 15:37 - sob
autor: Miki
Fajnie,że jest teraz coraz więcej możliwości zarobków. Ogólnie teraz podoba mi się, ze ludzie stawiają na własne biznesy.
Dobrze na tym wychodzą bo wiedzą na jakie biznesy warto stawiać.
Teraz dużą pomocą przy nowej firmie może być taki http://programaktywizacja.pl/ program do którego moim zdaniem warto się zapisać :)

Re: Nowy system sprzedaży kosmetyków

Post: 09 stycznia 2019, 13:56 - śr
autor: Tereska_N
Moja znajoma kiedyś, jeszcze będąc na studiach, prowadziła podobny biznes.

Re: Nowy system sprzedaży kosmetyków

Post: 09 stycznia 2019, 15:14 - śr
autor: Jerzy1985
Ciekawa oferta. Aktualnie moja znajoma szuka możliwości dodatkowego zatrudnienia, więc na pewno przeanalizujemy Państwa propozycje.

Re: Nowy system sprzedaży kosmetyków

Post: 09 stycznia 2019, 15:25 - śr
autor: Małoząb
Jeśli chodzi o mnie, to ja mimo wszystko kosmetyku najczęściej kupuję przez internet. Ostatnio nawet odkryłam sklep https://www.neomakeup.pl/ , który, jak mi się wydaje, ma bardzo atrakcyjne propozycje.

Re: Nowy system sprzedaży kosmetyków

Post: 20 marca 2019, 15:09 - śr
autor: onaion
A co sądzicie o bezpośredniej sprzedaży kosmetyków klientom, na przykład tak jak w firmie AVON? Zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad współpracą z tą firmą, wydaje mi się, że mogłaby to być całkiem atrakcyjna opcja. Jak sądzicie? Na stronie https://avonlider.pl/ możecie poczytać sobie o szczegółach i o korzyściach, jakie z tego płyną. Czy to Waszym zdaniem dobry pomysł ,żeby zostać konsultantką?

Re: Nowy system sprzedaży kosmetyków

Post: 14 maja 2019, 16:44 - wt
autor: radison
Możliwości sprzedażowych jest na prawdę bardzo wiele i to od nas samych zależy na co się zdecydujemy ;) Z tego co udało mi się przeczytać na stronie https://www.ecommerce2day.pl/strategia- ... sprzedazy/ bardzo popularna w szybkim czasie może stać się strategia omnichannel, która polega na wielokanałowości. Dzięki niej sprzedaż produktów odbywać się może nie tylko ze strony internetowej sklepu, ale również z użyciem infolinii, social mediów oraz innych źródeł. Możliwości jest wiele - wystarczy tylko wiedzieć jak je wykorzystać ;)