Chwilówki online - jakie najlepsze ?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Chwilówki online - jakie najlepsze ?

Postautor: mazoretek » 19 maja 2019, 22:56 - ndz

ja tam nie szukałem chwilówki online na stronie wybranej firmy, ale poprzez https://www.finansowysupermarket.pl/ gdzie znalazłem wiele różnych ofert i filtrując spośród nich dobrałem właściwą, korzystną dla moich celów. Okazało się to o wiele szybszym i przede wszystkim wygodniejszym rozwiązaniem.
mazoretek

Postautor: Baudrillard724 » 22 maja 2019, 10:35 - śr

windofchange pisze:Ja wlasnie uwazam, ze karta kredytowa jest duzo lepsza niz jakakolwiek chwilowka. wieksza kontrola nad wydatkami itp.

Jestem skłonny jak najbardziej się zgodzić z tą właśnie opinią. Sam korzystam z karty kredytowej i nie mam żadnych powodów do narzekań – to bardzo dobre narzędzie, które po prostu dobrze jest mieć pod ręką. W szczególności ciekawe są karty, które posiada w swojej ofercie Santander Consumer Bank, tutaj można je sobie przejrzeć: https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/. Skusiłem się ostatnio na Visa TurboKARTA i jest to naprawdę świetne rozwiązanie, łączące kartę kredytową z paroma ciekawymi bonusami, które na pewno zainteresują kierowców ;).
Baudrillard724

Postautor: matorlik » 22 maja 2019, 14:30 - śr

Najlepsze pożyczki online to te, które można wziąć szybko i jednocześnie w razie potrzeby przedłużyć. Są liczne serwisy, które porównują oferty pożyczkodawców, jednak ja polecam ranking szybkich chwilówek z RRSO%. Informacje aktualizowane praktycznie nieustannie, promocje, czy konkursy chwilówkodawców monitorowane na bieżąco. Ofertę dla siebie znajdzie każdy, kto potrzebuje pieniędzy na krótki okres czasu do 30 lub do 60 dni. Natomiast osobom z potrzebą pożyczenia na dłuższy czas posłuży ranking pożyczek długoterminowych przez internet.

Warto wspomnieć, że coraz więcej pożyczkodawców decyduje się na udzielenie pierwszej pożyczki bez opłat.
Wspomniałem o szybkości - ten czynnik sprawia, że pożyczki przez internet wygrywają z udzielanymi stacjonarnie lub przez banki, które często potrzebują dodatkowych dokumentów do analizy zdolności kredytowej swojego pożyczkobiorcy. A o tym, jak wzmocnić swoją zdolność kredytową znalazłem z kolei ciekawy tekst na twojapierwszapozyczka.pl. :geek:
matorlik

Postautor: Kordi33 » 28 maja 2019, 08:40 - wt

Z chwilówkami trzeba uważać, mój kolega kiedyś wziął chwilówke i nie dał rady jej spłacić w terminie - wziął kolejną na spłatę tej poprzedniej i wpakował się w długi. Jednak w porę się ogarnął i skorzystał z pomocy specjalistów z Habza Finanse, zaproponowali mu tam ofertę związana z konsolidacja chwilówek, wynegocjowali dla niego dobrą ofertę, on tylko poszedł do banku i podpisał dokumenty. Z tego co wiem polegało to na tym, że złączyli mu chwilówki w jeden kredyt z niższą ratą, dzięki temu mógł na spokojnie spłacić zadłużenie. Pozdrawiam.
Kordi33

Postautor: Mancx » 13 czerwca 2019, 09:36 - czw

Ciekawe jak dużo osób nadal bierze chwilówki w 2019...nie wiem czy nie zauważyliście ale coraz mniej reklam jest w telewizji, także kilka firm się już zwinęło.
Ale nie wszystkie np https://www.lendon.pl/pytania/kolejna-p ... yc-wniosek nadal istnieje i ma się całkiem dobrze
Mancx

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach