System ratalny do sklepu internetowego na platformie Home.pl

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

System ratalny do sklepu internetowego na platformie Home.pl

Postautor: Kaha » 17 stycznia 2022, 09:28 - pn

Mam sklep internetowy na platformie Home.pl i szukam do niego sprawdzonego systemu ratalnego. Klienci coraz częściej wysyłają maile z pytaniami, czy wprowadzę taką opcje płatności. Czy ktoś z was zna taki system?
Kaha

Re: System ratalny do sklepu internetowego na platformie Hom

Postautor: Barti » 18 stycznia 2022, 11:40 - wt

Nie dziwie się, że klienci o to pytają. Teraz zakupy w ratach to podstawa w wielu gospodarstwach domowych. Jeśli chodzi o system ratalny, to polecam ten od iRaty. Posiada dużą akceptację wniosków, co oczywiście wpływa na Twoją sprzedaż. Fajne również jest to, że otrzymujesz prowizje od każdego zaakceptowanego wniosku.
Barti

Postautor: Kaha » 19 stycznia 2022, 09:35 - śr

Ta prowizja to super sprawa, nie wiedziałam, że tak to działa. Myślę, że postawie na system od iRaty, skoro tak go zachwalasz. Po za tym, zauważyłam, że wiele sklepów w stopkach ma logo tego modułu, więc musi być dobry. Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie, czy znasz firmę która zajmuje się wdrażaniem tego modułu do sklepu?
Kaha

Postautor: Barti » 27 stycznia 2022, 12:43 - czw

Jest to bardzo popularny system, ponieważ jest niezawodny i ma prosty wniosek kredytowy od strony klienta sklepu. Jeśli chodzi o firmę z którą warto współpracować przy systemie od iRaty, to polecam skontaktować się z nimi - https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca. Napisz do nich, na pewno odpowiedzą Ci na więcej pytań, niżeli ja ;)
Barti

Postautor: Kaha » 28 stycznia 2022, 13:14 - pt

Wiele dzięki za Twoje odpowiedzi, bardzo mi się przydały. Musze teraz jak najszybciej wdrożyć w swoim sklepie ten system. Mam nadzieje, że nie będzie żadnych komplikacji po drodze. Jeszcze dzisiaj skontaktuje się z firmą którą podałeś ;)
Kaha

Postautor: Reportowicz » 05 marca 2022, 20:40 - sob

Ogólnie wdrożenie takich rzeczy jak system płatności w sklepie internetowym jest czymś niezwykle ważnym, ale moim zdaniem na samym początku musimy wiedzieć na jakim systemie nasz sklep ma stać. Ja już dziś wiem, że sklep na wordpressie jest faktycznie najlepszym rozwiązaniem i właśnie dlatego w głównej mierze na to stawiam.
Reportowicz

Postautor: smerf-maruda » 09 kwietnia 2022, 19:01 - sob

Stawiać sklep na wordpressie i po sprawie.
smerf-maruda

Wróć do Wszystko o finansach