Jaki moduł ratalny w sklepie na prestashop?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Jaki moduł ratalny w sklepie na prestashop?

Postautor: Barti » 26 grudnia 2021, 22:00 - ndz

Mam już od pół roku sklep internetowy, jednak nie mam w nim jeszcze możliwości płatności w ratach. Chciałbym tak opcje uruchomić dla moich klientów. Czy znacie dobry moduł ratalny, który będzie współgrał z platformą Prestashop?
Barti

Re: Jaki moduł ratalny w sklepie na prestashop?

Postautor: Kaha » 27 grudnia 2021, 09:47 - pn

Bardzo dobra decyzja. Płatność ratalna w dzisiejszych czasach, to podstawa. Jeśli chodzi o moduł ratalny, to polecam zastosować system od iRaty. Mają dużą przyznawalność kredytową. No i masz dodatkowe dochody, ponieważ otrzymujesz prowizje od każdego udzielonego wniosku.
Kaha

Postautor: radio94 » 28 grudnia 2021, 17:20 - wt

Również polecam system od iRaty, jest szybki oraz niezawodny. Mam go na swoim sklepie już jakiś czas i dzięki niemu, obroty sklepu znacznie się zwiększyły. Teraz bardzo dużo ludzi kupuje w formie kredytu. Dlatego uruchom taką opcje jak najszybciej dla swoich klientów.
radio94

Postautor: Barti » 29 grudnia 2021, 09:34 - śr

Czy wiecie kto może pomóc mi w wdrożeniu tego modułu do mojego sklepu? Jestem już zdecydowany na iRaty. Po waszych postach zauważyłem, że wiele sklepów ma stopkę z logiem iRaty. To chyba o czymś świadczy.
Barti

Postautor: radio94 » 30 grudnia 2021, 11:40 - czw

Znam tylko jedną firmę godną polecenia, która może Ci pomóc. Mianowicie chodzi mi o https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca. Jeśli masz jakieś pytania, związane z modułem od iRaty i jak go wdrożyć do swojego sklepu, to śmiało do nich pisz. Mają obsługę na najwyższym poziomie ;)
radio94

Wróć do Wszystko o finansach