Moduł ratalny do sklep na IAI SHOP, jaki wybrać?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Moduł ratalny do sklep na IAI SHOP, jaki wybrać?

Postautor: radio94 » 23 listopada 2021, 10:10 - wt

Czy ktoś z was posiada sklep internetowy na platformie IAI SHOP? Jeśli tak, to czy macie uruchomiony jakiś moduł ratalny? Zastanawiam się nad taką opcją płatności dla klientów, bo coraz częściej dochodzą do mnie wieści, że taka opcja płatności, by się przydała.
radio94

Re: Moduł ratalny do sklep na IAI SHOP, jaki wybrać?

Postautor: Barti » 24 listopada 2021, 09:42 - śr

Z mojej strony mogę polecić moduł iRaty, ponieważ z nim miałem do czynienia i nie miałem na co narzekać ;) Dużym jego plusem jest szybki proces online.
Klient podpisuje umowę drogą elektroniczną, a decyzja otrzymuje nawet w 15 minut. Myślę, że będziesz zadowolony z jego działania ;)
Barti

Postautor: radio94 » 25 listopada 2021, 09:17 - czw

Barti pisze:Z mojej strony mogę polecić moduł iRaty, ponieważ z nim miałem do czynienia i nie miałem na co narzekać ;) Dużym jego plusem jest szybki proces online.
Klient podpisuje umowę drogą elektroniczną, a decyzja otrzymuje nawet w 15 minut. Myślę, że będziesz zadowolony z jego działania ;)

Trochę o nim poczytałem i faktycznie jest to bardzo chwalony moduł. Nie wiedziałem, że podpinając taki moduł, mam szanse na dodatkowy dochód. Ponieważ za każdy udzielony wniosek, otrzymuje prowizje ;) Barti, a czy masz kontakt do kogoś kto taki moduł wdraża do sklepu?
radio94

Postautor: Barti » 26 listopada 2021, 09:34 - pt

Moim zdaniem bardzo dobrze zrobisz, jeśli zdecydujesz się na ten moduł. Wydaje mi się, że możesz spodziewać się obrotów większych nawet o 30%, ponieważ teraz bardzo dużo ludzi decyduje się na raty. Co do firmy, która zajmuje się wdrażaniem iRaty, to polecam współpracę z nimi - https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca.
Barti

Postautor: wawka » 29 listopada 2021, 21:45 - pn

Również posiadam moduł od iRaty w sowim sklepie i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie jestem zaskoczona z tego, że pieniądze z prowizji za udzielony wniosek, są na prawdę fajne ;) To jest bardzo miły dodatek. Co do obrotów w sklepie, to od kiedy mam ten moduł, wzrosły o 35%. Myślę, że to całkiem dobry wynik ;)
wawka

Wróć do Wszystko o finansach