Jak pozyskać dotację na szkolenia?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Jak pozyskać dotację na szkolenia?

Postautor: wiktoria » 08 kwietnia 2021, 09:36 - czw

Hej, prowadzę małą firmę i ostatnio obiło mi się o uszy, że jest to możliwe. Poradźcie coś lub podpowiedzcie materiały, do których mogłabym sięgnąć w tym temacie.
wiktoria

Re: Jak pozyskać dotację na szkolenia?

Postautor: Małoząb » 08 kwietnia 2021, 12:02 - czw

O pozyskiwaniu funduszy na szkolenia pisali ostatnio tu. Myślę, e temat jest jak najbardziej "do ruszenia". I nie jest to takie trudne.
Małoząb

Postautor: rossen » 21 kwietnia 2021, 07:28 - śr

A to jest ciekawe zagadnienie. Mojego męża interesuje kurs Gita i jestem przekonana, że możecie mi podpowiedzieć, jak się na takie i inne szkolenia wpisać w tę dotację. Chodzi nam głównie o to, że jednak potrzebujemy odpowiedniego wsparcia. Jestem osobą, która niewiele zarabia, on wszystko, że tak napiszę. "ciągnie". Stąd każda zaoszczędzona złotówka będzie dla nas świetną sprawą.
rossen

Postautor: Devil93 » 12 maja 2021, 18:03 - śr

W sumie to ja o tym nawet nie myślałam, dziękuję Wam bardzo za przypomnienie. Okazuje się, że przecież mamy różne możliwości, ale takie http://educamp.pl/ firmy szkoleniowe to dla nas naprawdę ważna sprawa. Doskonale to rozumiem, że czasem potrzebujemy jednak środków na to, żeby się kształcić. Stąd właśnie sugerowałabym Wam sprawdzanie różnych opcji, które mogą pomóc. Nie wiem, może dotacja z Urzędu Pracy? Wiem, że kiedyś właśnie coś takiego można było załatwić.
Devil93

Postautor: iskra » 22 czerwca 2021, 17:29 - wt

Od tego należy zacząć, że warto się szkolić. Zdobywać nową wiedzę i umiejętności, dokształcać się. Niektóre szkolenia są sporym wydatkiem, więc jeśli można się starać o dofinansowanie to jak najbardziej warto. Oprócz szkoleń inną formą zdobywania wiedzy godną uwagi są webinary organizowane online w internecie. Dla osób zajmujących się stomatologią polecam https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... ionych-2-3 . W tym akurat konkretna wiedza na temat technik opracowania kanałów zakrzywionych, w dodatku darmowy.
iskra

Postautor: Kasia36 » 22 czerwca 2021, 19:22 - wt

Firma, w której pracuje inwestowała teraz w szkolenia dla firm transportowych. Chyba nie starali się o żadne dotacje, bo uznali, że taka inwestycja i tak szybko się zwróci.
Kasia36

Postautor: onaion » 19 września 2021, 10:39 - ndz

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy macie w Waszych firmach możliwość zapisania się na kurs angielskiego? Ja słyszałam, że niektóre szkoły językowe oferują na przykład Angielski dla firm Lublin na przykład ma taką szkołą Ling Team. Może ktoś z Was miał już z nią do czynienia i miał okazję uczestniczyć w takim właśnie kursie? I jak wrażenia? Czy według Was warto?
onaion

Wróć do Wszystko o finansach