Strona 1 z 2

reklama dla firmy

Post: 31 grudnia 2020, 20:20 - czw
autor: ziemowit
jaką polecacie reklamę do firmy? Tylko ma być skuteczna

Re: reklama dla firmy

Post: 31 grudnia 2020, 21:31 - czw
autor: brzózka
Ja polecam agencję reklamową http://marketingnaforach.pl/ która specjalizuje się w marketingu internetowym, a dokładnie to marketingu szeptanym. Oj znają się na tym i to bardzo dobrze, więc nawiązanie komunikacji z docelową grupą klientów nie jest dla nich problemem. Poza tym swoimi działaniami, potrafią tez niwelować wpadki wizerunkowe ;)

Re: reklama dla firmy

Post: 04 stycznia 2021, 10:32 - pn
autor: corolla2
Skup się na reklamie internetowej. Bez tego ani rusz w dzisiejszych czasach. W tym zadaniu pomoże Tobie Agencja Reklamowa Haiku Studio - skuteczna reklama firmy w internecie: https://haiku.com.pl/ . Polecam się do nich odezwać.

Re: reklama dla firmy

Post: 14 stycznia 2021, 12:49 - czw
autor: Korczyk
Ja od pewnego czasu bardzo się wkręcilem w temat reklamy. Sporo na ten temat czytam na http://marketing.media.pl/ Znacie tą stronę? Warto z niej korzystać. Ogromna dawka świetnie przedstawionej wiedzy! To na pewno wpłynie korzystnie na rozwój i promocję firmy

Re: reklama dla firmy

Post: 26 stycznia 2021, 21:15 - wt
autor: wariatka
Reklamę przede wszystkim warto jest wybrać tą prowadzoną w internecie. Ale zanim wybierzemy konkretny rodzaj reklamy to warto jest się zapoznać co to jest w ogóle marketing. Bardzo fajnie mają to opisane na http://cotojestcontentmarketing.pl/ , z którego to miejsca mają wszystko dokładnie opisane co i jak.

Re: reklama dla firmy

Post: 28 stycznia 2021, 14:31 - czw
autor: karolinarowek
Myślę, że taka która rzuca się w oczy i nie jest banalna. Klienci to wzrokowcy, więc zapamiętają coś co jest wyjątkowe, ale jednocześnie nie przesadzone. Na pewno warto zaopatrzyć się w dobrej jakości folie okienne dekoracyjne , które będą waszym znakiem rozpoznawczym, a klienci z pewnością to docenią. Wybór jest spory, więc każdy powinien dopasować bez problemu folię do swojego typu działalności.

Re: reklama dla firmy

Post: 28 stycznia 2021, 15:48 - czw
autor: Groszek93
Reklama firmy może być różna..można nawet zamontować maszt flagowy przed siedzibą firmy, co będzie stanowić wizytówkę, a sama firma będzie zdecydowanie lepiej widoczna lokalnie. Taki masz może wykonać https://www.maszty.com.pl/, gdzie dbają o to, aby maszty były wykonane w pełni bezpiecznie i profesjonalnie.

Re: reklama dla firmy

Post: 22 lutego 2021, 21:31 - pn
autor: Witkarrek
Dużo jest różnych form reklamy, warto pomyśleć o reklamie online, ta sprawdza się w wielu przypadkach. Może pozycjonowanie stron? Tak na stronie https://sfeo.agency znajdziecie pomoc w tym zakresie.

Re: reklama dla firmy

Post: 23 lutego 2021, 15:29 - wt
autor: rybcia
Uważam, że warto też rzucić okiem na usługi PR w Krakowie: https://beatasowa.pl/uslugi-pr-krakow/ . Odpowiedni wizerunek jest bardzo ważny w każdej firmie. Pani Beata Sowa posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży, co jest moim zdaniem gwarancją sukcesu.

Re: reklama dla firmy

Post: 25 lutego 2021, 01:20 - czw
autor: Lifts
Skupiłabym się raczej na jednym kierunku. Działanie na różnych płaszczyznach w tym samym momencie nie przyniesie dużych zasiegow jesli budżet jest niewielki. Przejrzałabym sobie propozycje stąd http://realtimemarketing.pl/ a nawet wysłałabym do nich brief by opracowali koncept szyty na miare