Strona 1 z 1

Przelewy internetowe

Post: 19 października 2020, 09:24 - pn
autor: Adam664
Wiecie może jak długo idzie przelew z banku do banku? W jakim banku najlepiej założyć konto żeby można wykonywać szybkie przelewy?

Re: Przelewy internetowe

Post: 22 października 2020, 11:16 - czw
autor: mariaajola
teraz to chyba w każdym banku są szybkie przelewy. W moim np. są one dodatkowo płatne = 5 zł, więc staram się z nich korzystać tylko wtedy, kiedy rzeczywiście muszę.

Re: Przelewy internetowe

Post: 23 października 2020, 14:18 - pt
autor: Alice
Przelewy zwykłe wyglądają tak, że ty robisz zlecenie na ten przelew, a bank o określonych godzinach robi transfery hurtowo. Jeżeli zrobisz przelew przed ostatnią sesją transferów, to adresat dostanie pieniądze tego samego dnia, jeśli natomiast po ostatniej sesji, to dopiero dnia następnego.
_________________________________________
licówki Łódź

Re: Przelewy internetowe

Post: 04 grudnia 2020, 15:25 - pt
autor: Oksana
Jeżeli chcesz szybciej dokonywać płatności to warto korzystać z czeku blik :D ta opcja też jest bezpieczna, a dużo szybsza. Ja właściwie korzystam już tylko z niej. Dzięki tej formie płatności można bardzo szybko udostępnić środki konkretnej osobie za pomocą wygenerowanego hasła. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z niej, warto się przekonać, tutaj masz krótkie wyjaśnienie tematu https://www.motivationdirect.pl/wpisy-na-blogu/czeki-blik--przyklady-zastosowania-w-praktyce,931

Re: Przelewy internetowe

Post: 29 grudnia 2020, 16:26 - wt
autor: wawka
Ja od niedawna prowadzę sklep online, więc ważne było dla mnie to, aby wybrać odpowiednie i bezpieczne płatności za zakupy dla moich klientów. Zdecydowałam się na https://www.przelewy24.pl/do-pobrania#wtyczki ponieważ to sprawdzona firma, ktora oferuje bezpieczne transakcje. Może i was zainteresuje ich oferta?

Re: Przelewy internetowe

Post: 02 stycznia 2021, 13:36 - sob
autor: radzik
Niby te takie sklepy i przelewy są bezpieczne, ale ja pewności co do tego nie mam. Dlatego też wolę domy handlowe warszawa , bo to zdecydowanie łatwiejsze, iść, dokładnie obejrzeć, co się kupuje i zapłacić gotówką od ręki. Wiadomo, że z dużymi zakupami to bywa różnie, ale przecież dlaczego by nie spróbować?