Strona 1 z 1

Telefonia internetowa

Post: 23 marca 2020, 01:11 - pn
autor: mczay
Jak właściwie działa telefon voip?
Zastanawiam się nad tym czy taka technologia sprawdzi się w każdej firmie czy raczej tego unikać. Co sądzicie?

Re: Telefonia internetowa

Post: 25 marca 2020, 22:51 - śr
autor: płaczka
Voip dla firm sprawdzi się wszędzie. O korzyściach rozwiązania możesz przeczytać na https://focustelecom.pl/blog/telefon-vo ... -korzysci/ . To strona sprawdzonego dostawcy. Jakie plusy centrali w dużym skrócie? Połączenia można wykonywać szybko, tanio, bez żadnych problemów. Można nagrywać rozmowy, wszystkie dane zapisywać na dysku w chmurze. I mieć do nich dostęp z każdego miejsca w świecie gdzie masz dostęp do internetu. Wdrożenie centrali jest wyjątkowo proste, jest to usługa zewnętrzna, nie wymaga dodatkowych urządzeń poza komputerem. Telefon Voip wygląda jak zwykły telefon, ale zamiast podłączenia do linii telefonicznej, podłącza się go do Internetu. Nie widać różnicy. No nie licząc, że znika dodatkowy sprzęt jaki był konieczny do obsługi stacjonarnej centrali. Tu wystarczy komputer i internet.

Re: Telefonia internetowa

Post: 18 maja 2020, 17:16 - pn
autor: Olaprima
Taki telefon to świetna alternatywa dla telefonów stacjonarnych. Jednak na razie bardziej mi się przyda nowy smartfon. Oglądałam w korzystnej cenie Samsung Galaxy S10 https://www.taniomania.pl/t/samsung-s10 i rozmyślam nad jego zamówieniem. Przede wszystkim wspaniale się prezentuje i jego bateria długo wytrzymuje. Mnie zależy też na robieniu niesamowitych zdjęć jego inteligentnym aparatem. Może Was też zaciekawi ta oferta?

Re: Telefonia internetowa

Post: 03 czerwca 2020, 07:58 - śr
autor: Beowolf
W wielu biurach voip zdecydowanie poprawia komfort pracy. Polecam takie rozwiązanie - sam z niego korzystam, a dostawcą usługi jest SuperVoIP i jestem bardzo zadowolony.

Re: Telefonia internetowa

Post: 24 lutego 2021, 09:22 - śr
autor: Moska90
Dzisiaj faktycznie pojawia się coraz więcej takich rozwiązań, więc jak najbardziej powinniście być świadomi tego, w jaki sposób z tego skorzytać. Osobiśćie polecam Wam zajrzeć do http://www.akcesorianatelefon.pl/ bo tam znajdziecie wiele nowinek odnośnie telefonów i akcesoriów, na które warto postawić. Czuję, że to może być dla Was świetnym ułatwieniem, sami się o tym przekonajcie!

Re: Telefonia internetowa

Post: 05 czerwca 2021, 12:14 - sob
autor: Dzennika5
Nie korzystałam, nie jest to mi chyba potrzebne:) Mam fajny telefon i dobrą ofertę abonamentową. Kupowałam całkiem niedawno Xiaomi Poco M3 był to już konieczny zakup, no ale muszę przyznać, że złożyło się bardzo dobrze, bo telefon jest fenomenalny.

Re: Telefonia internetowa

Post: 11 czerwca 2021, 08:24 - pt
autor: marta
Myślę że w tym wszystkim najważniejsze jest bezpieczeństwo komunikacji o którym mowa w tej https://stylowakobieta.pl/czy-mozna-poz ... iegowanie/ publikacji . Ja mam zainstalowaną u siebie aplikację UseCrypt, która za każdym razem sprawdza, czy telefon nie jest zhakowany.